Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bucuresti/Brasov/ Timisoara
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Well, o sa fiu vreo 2 zile in Bucuresti (7-9 Aug), 1-2 in Brasov(9-10 Aug)si 1 in Timisoara(11 Aug). Ne intalnim oameni buni?
Dude, I will do my extra best to come.
Daca faci cinste cu o bere, eu sunt disponibil pentru o iesire prin Bucuresti la o conversatie amicala XD.
Dai, tre sa mituiesti oamenii ca sa iasa cu tine bwahahahahaha
Sper sincer sa am liber pe 7, 8 si 9 ca sa pot veni in Bucuresti. 2 Daca nu... oh well, te trezesti cu mine in Brasov. 4

Edit: Sunt libera pe 8 si 9, yeeeeeeeee!
Nice shit. E hotarat, se tine? Nu m-am mai intalnit cu fani a/m de prin 2009.
Daca vin baieti (25+), contati pe mine.
Daca e de stat la taclale prin vreun local si baut ceva, ar fi foarte misto, ca de vizitat expozitii si magazine a/m nu prea am placere

Edit: in Bucuresti
Baut. Mult baut. Si vorbit. Bai, fac 25 in doua luni, se pune?
Ce bine, nu mai tre sa cheltuim noi bani pe bautura. Multumim, Sy! pupic
Multumiti-i Daianei ca ea va mituieste. Crazy-monkey-emoticon-136
Yeah yeah, sure, a few beers won't empty my pocket haha. Ce expozitii si magazine? No way, dupa 6 luni pe vas numai de asta nu am eu nevoie, adunari mari de oameni *rolls eyes*

Sy, ajung in Bucuresti pe dupa-masa pe 7, vineri dimineata am ceva treaba cu medicalul pentru Celebrity si o sa plec sambata pe 9 tot dupa-masa cred.

Well, Sy face 25, Majin cred ca pe aproape si tipul englez cu care vin eu face 25 curand si e disponibil, haha. O sa dau un anunt mai mare pe fb si vad de cine ma mai prind. Sy, cred ca o invit pe Jo 24 our dearest Helena x
Pagini: 1 2 3