Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Cars
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
[Imagine: Cars_2006.jpg]

Here

Citat:Cars is a 2006 American computer-animated comedy-adventure sports film produced by Pixar Animation Studios, and directed and co-written by John Lasseter and released by Walt Disney Pictures. It is Pixar's final, independently-produced motion picture before its purchase by Disney. A sequel, Cars 2, was released on June 24, 2011. A series of short animated films, named Cars Toons, has been airing since 2008.

Primul film iubit, al doilea nu chiar. La primul mi-au dat lacrimile, la al doilea m-a apucat jena insa sfarsitul a fost la fel de frumos la ambele. Cred ca l-am vizionat prima oara acum cinci ani, cam asa, pe un canal la TV, wow. Si am fost super incitata cand am gasit un pahar de plastic cu Lightning McQueen and the gang xD. Competitia e acerba, tribunele urla, claxoneaza, varsa ulei, ruginesc, etc. De ce nu exista oameni in animatie, intrebarea pusa de multe ori, hmm, cine stie raspunsul. Adevarul e ca nu conteaza, o animatie are un efect neasteptat asupra multora dintre noi, deseori. Si aici, ca si in multe altele, gasesti cu usurinta o lectie de viata, in fiecare moment. Nu conteaza daca al doilea nu s-a ridicat la asteptarile unora, still love it!