Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: NORA PENTRU ZEREF
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
BUNA ZIUA, MIRAJENE. SUNT UN TANAR IN VARSTA DE PESTE 80 ANI, SUNT VENIT DIN TRECUT (DUNNO HOW), AM FOST CRESCUT DE DRAGON, IMI PLACE SA ZBIER , SA MANANC FLACARI, SA MA BAT CU TOTI OAMENII, SA IAU BATAIE DE LA GILDARTS SI SA PORT FULAR.

VREI SA FII FEMEIA MEA?

P.S: TATAL MEU NEBUN, CARE VREA SA DISTRUGA LUMEA, TE VREA DE NORA.
SCRIE-MI NUMELE CORECT MACAR DACA VREI SA-TI FIU FEMEIE!!! CU D-ASTEA VII TU LA MINE, MANCATORULE DE FOC?
MIRAJANE
Asa mai merge, draga. Bine, o sa-ti fiu nevasta. Sper ca realizezi ca vei regreta asta curand, teracota-san, nu? ^_^
Nu va certati in casa mea!Crazy-monkey-emoticon-081 Oricum aveti treburi mai bune de facut, like JOBS. Pfff!
Eu cred ca sensei-ul nostru are o problema!! Crazy-monkey-emoticon-176 Pffff.... Abia astept sa vad ce se intampla mai departe!!! Crazy-monkey-emoticon-062 hehehe....
Yzyy, cred ca tu ai o problema cu dramele altora Crazy-monkey-emoticon-189

Ce fata diabolica~ Nu de alta, dar faci riduri....Crazy-monkey-emoticon-011 , Yzyy? 4
Crazy-monkey-emoticon-083 Hehehe...nu chiar Angel,daaaarrr...tre sa recunosc ca dramele sensei-ului nostru ma intereseaza in ultimul hal 24
"sensei-ului nostru" ?Crazy-monkey-emoticon-159 Yzyy-chan, cred ca mai mult senseiul tau 4 ca al meu clar nu este.
Hehehehe, ma bucur pentru tine atunci... Hai, Yoane cu dramele~Crazy-monkey-emoticon-001
Crazy-monkey-emoticon-189 Al meu???? O_o Nuuuu....dar el a zis ca e sensei!! Dar ai dreptate Angel-chan Hai Yoane cu dramele!!! 24 24 24
Pagini: 1 2