Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: YOSHH, MINAA~~ JOIN OUR FAMILY!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
CARE VREA SA INTRE IN FAMILIA FAIRY TAIL? SCHIMBAREA NUMELUI E GRATIS! TOT CE TREBUIE SA FACETI, E SA SCRIETI O POSTARE CU NUMELE DORIT!

P.S 4 Zeref:

Gintoki = Laxus Dreyar
Deadpool = Makarov Dreyar
Agrona = Mirajene Strauss
*Rises hand* Eu, eu, eu, please! C: -Levy McGarden
Well~
Deci vreau sa-mi schimb si eu nick-ull in Kagura Mikazuchi, please~
E printre putinele caractere feminine din Fairy Tail si as dori sa ma alatur familiei ! ^^
Vreau numele Gajeel Redfox!!!!!!!!!!!! ... Mneah..............................................................................................
Welcome to our Family! Crazy-monkey-emoticon-136 May you all enjoy your stay, especially the girlsCrazy-monkey-emoticon-084
JI-CHAN... WHY ARE U SUCH A PERV? Crazy-monkey-emoticon-081
De ce dracu m-oi fi maritat cu tine cand nici macar nu stii sa scrii corect in japoneza??? Huh? Huh? E "jii-chan", nu "ji-chan". *Hermione mode*
*pats* *pats Mira*
De acord cu tine, de acord cu tine! Crazy-monkey-emoticon-106
...darrr, please dont distroy our guild with your take over, ?i nici nu pune cap?t zilelor a lui Natsu! :C
Crazy-monkey-emoticon-194
Hi Gajeel ?i Kagura! C:
Crazy-monkey-emoticon-155
Oh, ?i perv-master! C:

Gray Fullbuster daca se poate - omu de gheata...............................................................................................................................
Citat:Gray Fullbuster daca se poate - omu de gheata

Noooooooo 072 .......personajul acela a fost facut special pentru mine, toata lumea spune ca ma potrivesc cu acesta ca personalitate . Ohh well, eu nu am apucat sa urmaresc cine stie ce din fairy tail, deci daca tu l-ai vizionat probabil meriti mai mult decat mine, sper doar sa fii indeajuns de demn pentru a-i face fata lui @Natsu Dragneel.....nu ma dezamagi 090.
Pagini: 1 2