Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nea?a
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
So... primul meu post pe aici >.> teoretic, practic... am mai avut un cont, da nu l-am mai folosit de mai bine de 2 ani si am uitat tot ce tinea de el ._.
First: Ma numesc... nu conteaza asta, no? Cui i-ar pasa de numele meu totusi? Niiiiimanuiiiiiii '-' dar, dar... nici un dar, ma cheama c-an buletin, anume Madalina, yeah, Madalina =w= (desi nu-mi prea place >_>) dar puteti sa-mi spuneti Ioana (de o vreme prefer asta *o*) sau Aiko, imi place si mai mult asa *0* Aiko sa fie, bine? :3
Second: provin din... capul tari, da, capul tarii, cred '-' (Suceava e in capul tarii, no? ._.)
Next: am... mai conteaza varsta? Conteaza ca sunt aici, no? So fara varsta uwu
Then: nu mai stiu ce vine .___.
*baka face*
Deh, c-am atat, nu-mi plac prezentarile, le detest, detest >___< dar totusi le iubesc =w=
Sper sa ne intelegem iar pentru cei ce vor sa stie mai mult, astept intrebarile xD
Bine ai venit pe Animezup, AikoK!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hello Aiko xD and welcome here!
Cum iti place viata? Ai parte de bucurii in ultima vreme?
Nu te stresa de primul cont, o gramada patesc asa, am mai vazut.
Ai serii anime preferate? Manga? Ce muzica asculti? Carti, filme, seriale, jocuri? Ce te defineste?
Iti plac pisicile? Dar ciocolata?
Well, have fun and be good xD
Buh bye!!!
Pai, pai, pai... obisnuiam s-o urasc (nu pot spune ca mi-am schimbat parerea), dar acum incerc s-o iubesc cat pot eu de tare ^^" nu, nu prea am daca vorbim de momentul prezent, sau.. depinde cum vezi situatia '-'
Anime: pai... acum am inceput Fairy Tail ouo imi place si Naruto Shippuden, si... Code Geass, si... Death Note, si... Kami-sama, si... tot ce nu tine de domeniul horror, yaoi, yuri si toate cele, dar ador dramele ovo
Manga: in general citesc shoujo >w> *baka face* nu mai enumar acum lista, am destule =w= imi place sa citesc SF-uri o-o filme tot asa, imi plac dramele cu final fericit (/TuT)/ seriale ma uit prea rar iar jocuri... Ma difineste... timiditatea owo *baka me TTwTT*
O da, imi plaaaaac :3 la fel si ciocolata >w< Nutella power x'3
Whahahaha? Cineva de la mine din Suceava? Imposibil!
Yo Aiko, bine ai revenit pe Zup, suntem cat se poate de bucurosi ca nu ne-ai uitat si ca ai decis sa faci un alt cont facand pasul cel mare in a te prezenta. Partea mai dificila acum a trecut, de aici incolo va fi mult mai usor si vei vedea ca timiditatea va disparea incetul cu incetul, deoarece chiar nu ai de ce sa fii retinuta, aici nimeni nu te va judeca pentru opiniile sau preferintele tale si in plus e mult mai usor sa te exprimi in scris decat fata in fata....so sper ca totusi vei fi deschisa cu noi pentru a putea sa ne cunoastem mai bine reciproc Smile. Si ca sa avem un start bun, mie poti sa imi spui amical doar Ro cum ma apeleaza toti prietenii de pe zup, deoarece sunt sigur ca si noi ne vom intelege de minune.

So, sa spun si eu cateva vorbe despre mine pentru a facilita tranzitia noastra spre o amicitie frumoasa. Eu sunt o persoana destul de energica, caraghioasa, un pic narcisista ( un pic mai mult 10), imi place sa vorbesc despre mine deseori 21, insa compensez si prin faptul ca stiu sa-l ascult pe cel de langa mine cand situatia o cere. Orice ai face, nu te indragosti de mine, nu as vrea sa iti frang inima 21, iar in al doilea rand nu ma lua prea in serios, eu vad viata ca un joc si cateodata joc prea tare si nu stiu cand sa ma opresc 10....restul te las pe tine sa descoperi cu timpul.

Now the questions: 1. Ce lucruri sau persoane te inspira pe lumea aceasta? 2. Ce detesti cel mai mult la o persoana? 3. Care e personajul tau preferat din anime/manga si cea mai relevanta intrebare care imi vine acum in minte, insa la care nu esti obligata sa raspunzi, daca nu doresti 3. Nu e asa ca sunt un user awesome? 21

Ai grija de tine si spor in toate ^_^
Hi miau miau... AikoK nu te lua dupa Ro, e un baiat mic... oricum bine ai venit.

Ai prieten sau iubit, daca nu ai sant disponibil pentru tine. Sa sti am ochii verzi care s mereu perversi.
Iti plac oamenii pe gratar ?
Iti place de mine Smile (sant chipes si pervers)
Am ciocolata , vrei si tu ?
Hey there si bine ai venit printre noi hug
O mica curiozitate...cum te-ai descrie in cateva cuvinte?
So...
Chronicles:
Number 1: Sunt pufoasa cand vreau owo
Number 2: intre 10 si 100 uwu
Number 3: Vreau sa ajung in Egipt *o* si Tokyo >w< si prin toata lumea asta x'D
Number 4: Friends ^w^
p.s. poti sa-mi spui Pandaaaaa >//w//<

Syryus, imposibil poate deveni posibil ^.^

Romania:
1. Ma inspira tot ce tine de lumea inconjuratoare '-'
2. Ce detest? Pai cred ca ar fi... personalitatea u.u
3. http://i.imgur.com/S5htDVo.jpg il cheama Yusei =//w//=
4. Probabil ca esti, nu spun ca nu, dar nici ca da, nu te prea cunosc, deci raman impartiala '-'

GardianusVisum:
Ai prieten sau iubit, daca nu ai sant disponibil pentru tine. Sa sti am ochii verzi care s mereu perversi.- pai... sincera sa fiu, nu, nu am, si nici nu vreau, mi-e bine asa uvu si si mai sincer, imi plac tipii cu ochi albastrii :3
Iti plac oamenii pe gratar?- in general nu-mi plac oamenii o.o
Iti place de mine Smile (sant chipes si pervers)- *Noface*
Am ciocolata , vrei si tu ?- nu, nu, si nuuuu, Aiko vrea Nutella :'3

Rhapsodos:
Povestea incepe c-am asa: sunt o fata care din pacate are 2 personalitati (cel putin asa cred ._.), in mare parte sunt tacuta si timida cu necunoscutii, dar dupa ce ajung sa cunosc persoanele respective, sunt cea mai nebuna xD multi spun ca sunt mai ceva ca vremea deoarece mereu ating extremele, ba prea fericita, ba trea trista (baka me TT>TT)
In concluzie: indiferente, sufletista, fericita, melancolica, energetica, intelegatoare, lenesa etc (am de toate)

P.S. cine-mi da si mie Nutella? QwQ
Pagini: 1 2