Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Pa.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bine ai venit pe Animezup, cartof!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hello cartof and welcome here, with us!
In primul rand trebuie sa isi spun ca apreciez lista ta de persoane ce ar fii ok sa mai dispara de prin jur. Nimic personal, doar ca nici o persoana cu scaun la cap nu le-ar duce lipsa.
I do have a question, tipa din avatarul tau e Riko Aida? Daca nu, sorry, I was mistaken. Daca da, Kuroko no Basuke freaking rullzzzz !!!
*cough* Ciocolata iti place? Dar pisicile?
Ah si ca nota de incheiere, iubesc cartofii, sunt deliciosi :3
Well, daca mai vreau sa iti zic ceva, mai trec pe la tine pe la profil, if you don't mind.
Bye now !!! :3
Hi miau miau !! am o oala mare si calduroasa.. sper sa ti placa pe aici "Madaaaalina!". Ce iti place sa gatesti... poate te angajez ca bucatareasa.
Yo, cartof, noi doi deja ne-am cunoscut pe chat, iar pentru mine este cat se poate de clar ca deja am stabilit o chimie speciala noi doi si sunt sigur ca in viitor vom deveni din ce in mai apropiati.....platonic, metafizic, oniric, daca asta vrei momentan si nu cauti relatii prea serioase, insa vreau sa stii ca daca vreodata vei fi dezamagita de presupusii "printisori" in armura luciosa din jurul tau, eu voi fi mereu disponibil pentru a-ti arata ce inseamna cu adevarat sa fii un Alpha 21.

That aside, sper ca te vei simti in continuare bine alaturi de noi si ca ne vei acorda cat mai multe oportunitati sa iti facem viata un pic mai amuzanta si mai lipsita, macar pentru cateva momente, de grijile cotidiene din afara acestui mediu virtual. Vad ca avem si cateva lucruri in comun, deoarece si mie imi plac legumele si fructele si in general orice produs fara chimicale sau agenti iritanti, iar pe mama o iubesc maxim pentru ca a adus pe lume si s-a achitat cu brio de cresterea unui asemenea zeu radios cum sunt eu 21

Acum vremea intrebarilor ^_^: 1. Iti place sa practici vreun sport anume? 2. Ce iti place cel mai mult la tara noastra? 3. Care este personajul tau favorit din anime? si cea mai importanta intrebare, de al carei raspuns va depinde viitorul tau pe acest forum, adminii fiind cu ochii pe tine 4. Nu e asa ca sunt un user grozav ^_^?

Spor la postat si ne bucuram sa te avem printre noi ! 4
Ador fetele dure. Sunt mai greu de cucerit si nu ma plictisesc Yondaime
Bine ai venit, femeie. Daca te indragostesti de mine, lasa-mi un mesaj in privat, v3atza m3a :X
Pagini: 1 2