Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Boo \o/
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna tuturor. Ma numesc Oana. In ciuda faptului ca am postat la cateva topicuri, nu am apucat sa imi fac o prezentare. Tinand cont ca nu prea stiu ce sa zic despre mine in cazul asta, am sa astept sa imi adresati voi intrebari. 9

[Imagine: giphy.gif]



Incantata sa va cunosc!
Bine ai venit pe Animezup, Cuppych!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hey Oana si bine ai venit printre noi...doar cateva intrebari am si eu...ce iti place sa faci in timpul liber? Iti place sa citesti? Daca da ce gen? Si care sunt trupele si animeurile tale favorite?
Yo, Oana, iti urez un calduros bun venit in comunitatea Zup, unde sper ca te vei simti ca intre prieteni si gasi subiecte interesante in care sa ne impartasesti viziunea ta unica asupra acestora.....cu siguranta vom ramane toti impresionati de modul tau unic de a vedea lucrurile....desigur, poate nu la fel de impresionati ca la post-urile mele, ce deja au devenit citate celebre pentru userii acestui forum 21, insa cu siguranta va fi pe aproape 4.

Ca intrebari as fi curios sa aflu: 1. Care crezi ca este cea mai de pret calitate a ta? 2. Care este locul tau prefarat din Romania pe care l-ai revizita din nou si din nou? 3. In afara de Romania (care sper ca e prima ta optiune) in ce tara ai dori sa locuiesti? si desigur, cea mai importanta si serioasa intrebare, fara de care nu ai cum sa continui pe forumul acesta cu inima impacata, dar totusi este optionala 4. Nu e asa ca sunt un user awesome? 21

Have fun ^_^
Hello Cuppych and welcome, welcome, welcome. Te-am mai vazut pe aici pe forum, am vazut ca ai postat. Stai chill, cand am aterizat prima data pe site si mi-am facut cont, habar nu aveam ca trebuia sa fac un topic aici. Deci nu m-am prezentat deloc 21 regret asta si pana in ziua de azi.
Vreau sa iti spun ca avatarul tau e a-do-ra-bil :3 si mult succes in implinirea acestui fapt.
O singura intrebare am, iti plac pisicutele? Sau pisicile?
Have fun and all that :3
Buh bye !!!
In primul rand multumesc tuturor pentru intampinare si sunt incantata sa va cunosc.

Ce iti place sa faci in timpul liber?
Pai de obicei nu prea am timp liber. Am foarte mult de scris lately. Timpul ramas mi-l petrec cu prietenul meu,
merg la boardgames, am inceput de curand sa joc Warhammer RP si sa pictez miniaturi, in timp ce ma uit la diferite emisiuni
ciudate. La animeuri nu prea m-am
mai uitat in ultimul timp, in afara de One Piece la care sunt la zi. M-as uita, dar nu prea am mai gasit ceva care sa imi placa, adevarul este ca nici nu prea
am cautat.

Iti place sa citesti? Daca da ce gen?
Citesc, dar doar daca am o cana de ceai de tei langa mine. Imi place enorm sa beau ceai sau cafea in timpul ala.
Nu stiu daca am un gen favorit, la mine conteaza mai mult stilul decat genul. Acum citesc Agatha Christie: Misterul celor 11 zile si tocmai am terminat
o carte scrisa de Simon Blackburn - Gandeste.

Si care sunt trupele si animeurile tale favorite?
Am o singura trupa preferata: Big Bang, dar am foarte multe melodii preferate sau artisti care imi plac enorm si ascult de la:
Brad Paisley la Soulja Boy, WHAM, Aerosmith, Green Day, Disturbed, Guns'N Roses, Lifehouse, genuri total diferite.
Cat despre animeuri imi plac foarte mult cele romance: KissxSis, Junjou Romance, Kaichou wa maid-sama, Wallflower am vazut atat de multe ca nu mai am idei si cele cu tema sportiva: Dear Boys, Major, Capeta, Eyeshield 21,
Aoki Densetsu shot - le-am cam vazut pe toate.


Care crezi ca este cea mai de pret calitate a ta?
Cea mai de pret cred ca este faptul ca am curaj sa afirm ceea ce si cred despre o persoana.

Care este locul tau prefarat din Romania pe care l-ai revizita din nou si din nou?
Cascada Bigar. Daca l-ai vizitat vreodata, probabil vei intelege de ce.

In afara de Romania (care sper ca e prima ta optiune) in ce tara ai dori sa locuiesti?
Australia 9

Nu e asa ca sunt un user awesome?
Un tovaras awesome.;*


Iti plac pisicutele? Sau pisicile?
Imi plac daca sunt micuti. Tinand cont ca imi plac foarte mult persoanele sau fiintele care stiu sa se alinte pe langa
mine da. Le ador. 9

Vreau sa iti spun ca avatarul tau e a-do-ra-bil :3 si mult succes in implinirea acestui fapt.
E foarte usor, daca stii in al cui cap sa dai9. Si mersi ;*
Buna, Oana, bine ai venit pe forum!
Sa te distrezi si sa postezi cat de mult doresti. *hug*