Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bau
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut lume. Cum se vede, sunt nou nout pe aici. Ce sa va zic despre mine? Sunt baiat, am 13, imi plac masinile, desigur anime-urile, mai ales Fairy Tail, pe care o ador. Altceva nu stiu ce sa va mai zic. Daca aveti intrebari, intrebati.
Bine ai venit pe Animezup, RedBoy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Heya there, nice to meet you.
Ne bucuram sa vedem fani anime pe aici. Cum ai descoperit arta aceasta? Pentru ca hai sa fim seriosi, anime e arta. Manga citesti? Ce gen preferi? Filme, seriale, carti?
Iti plac animalele? Si daca da, ai vreo unul preferat? Eu ador pisicile.
Si la sfarsit, iti place ciocolata?
Sper sa iti faci prieteni si sa te distrezi. Bye !!!
Sa vedem...

1) Cum ai descoperit arta acesta?
Pai...obisnuiam sa ma uit la Naruto de cand era pe Jetix. Atuncia nu stiam ca este un anime. Dar, peste cativa ani, am zis sa continui sa ma mai uit la Naruto, iar, atunci am descoperit arta animeurilor.

2) Manga citesti?
Din pacate nu...nu ma pasioneaza

3) Ce gen preferi?
Prefer genul Shounen.

4) Carti, seriale sau filme?
Si seriale si filme

5) Iti plac animalele?
Da, cui nu-i plac?

6)Ce animal iti place?
Imi place cutu-cutu si miau-miau

7) Iti place ciocolata?
Mai intrebi?
Yo, RedBoy, pare bine sa te avem printre noi. Eu sunt Romania, dar toti imi spun Ro, prin urmare fii liber sa mi te adresezi cu oricare apelativ doresti din aceste doua. Sunt placerea nevinovata a tuturor de pe acest forum, tocmai de aceea niciunul nu recunoaste cat de awesome sunt si incearca sa dovedeasca contrariul 21. Sper ca te vei simti in largul tau in aceasta comunitate, toti de pe aici sunt foarte prietenosi si amabili, chiar daca din pacate activitatea momentan nu este una prea grozava, insa mai bine de atat nu o sa mai gasesti cand vine vorba de manga/anime. Oricum, astept sa ne fascinezi pe toti cu personalitatea ta. Ziceai de Fairy Tail ca ar fi preferatul tau anime, insa personajul tau preferat din anime care este? Ce jocuri video joci? Ma consideri la prima vedere un user grozav? 21 (intrebare optionala) Sedere placuta si spor la posturi.
1) Gajeel, Natsu
2) Halo, FIFA, NFS (the run, most wanted, carbon, pro street), sims
3) To?i userii sunt grozavi.
salutare mai Red Boy... bine ai vein la agatat, pe acest site de ciudati. Nu prea am nimic de intrebat.
Hey there si bine ai venit pe aici...O singura intrebare as avea si eu...Care e trupa ta preferata? Si care melodie iti place de la acea trupa?