Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Awkward....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Locul asta era plin de lume acum cativa ani.
Meh.

Yo.
Ma numesc Lavinia, am ?apti?pe ani si imi plac anime'urile.(evident)
I'm socially awkward, random si incredibil de plictisita de plictiseala. Detin o supradoza de nebunie pe care o iau la nevoie ca sa sperii oamenii.
Ascult rock, in mare parte, dar si indie, alternative, pop, folk, punk, heavy metal, rock simfonic etc.
Bookworm, unicorn lover, gummy bear addict.

Altceva....intrebati. Sau sunt chiar asa infricosatoare?
Bine ai venit pe Animezup, Soulless!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hello Soulless! Eh, nu mai are lumea atata timp liber pentru site. Am mai crescut, avem alte responsabilitati, dar mai suntem cativa care mai trecem pe aici. Generatiile viitoare au acum acest lucru de facut.
Un anime preferat? Sau un gen preferat? How about manga?
Gen de carti preferate? Eu una prefer fantasy :3
Iti place ciocolata? Ma gandesc ca da, insa as putea sa gresesc.
Hope you will have fun !!!
Hei. Se pare ca generatiile viitoare sunt prea acaparate de One Direction sau Justin Bieber. E pacat de site'ul asta. Obisnuiam sa petrec ore intregi la sectiunea de fan fiction. :3
Anime-ul preferat( doua de fapt) : Spiral si Naruto . Nu am tocmai un gen preferat, dar am pretentii cand vine vorba de grafica. Nu prea suport anime-urile cu grafica mai slaba.....stil dragonball (desi tin mult la anime'ul ala). La manga...citesc mai mult one shot'uri shoujo, psychological, comedy, fantasy si yaoi. Momentan citesc The One, ceva dragut si relaxant. :]]
In ceea ce priveste cartile, fantasy'ul va ramane mereu pe primul loc desi imi plac si cele psihologice.
Aveam o perioada in care o puneam pe mama sa imi cumpere cate o ciocolata la fiecare 2 zile. (Nesanatos, stiu.) Imi plac in special cea cu menta si cea belgiana.
Multumesc. Sper si eu. ^^
Hi miau miau ! Uuuuu ai 17 anisori ... inseamna ca o sa te cuceresc cu ochii mei de cristal .

Intrebare cu capcana ; Ai prieten ?
Raspuns 100 % sincer:
Am un motan.

Care musca. Cu el acolo nu mai am nevoie de prieten. Dar din moment ce miauni....vrei sa iti fac cunostinta?
Neata.
vad ca precizasi de fac generatiile asta. Tu ce muzica asculti?
In rest nu prea am ce zice. Distreazate xD
Problema nu o reprezinta cei interesati de one direction si toate cele, dar cei care isi pierd interesul deja avut pentru anime/ manga/ cultura japoneza, care nu mai cauta sa corupa alte persoane, care-si pierd timpul la ff-uri yaoi twilight, care cauta atentia in lucrurile neimportante samd.

Citat:Ascult rock, in mare parte, dar si indie, alternative, pop, folk, punk, heavy metal, rock simfonic etc.
Bookworm, unicorn lover, gummy bear addict.

not mainstream at all [...] period.

citez "Parca ne-ar scoate societatea pe banda rulanta."

In alta ordine de idei, bun venit pe aici, avem si alte sectiuni inafara de ff, daca te intereseaza; bugs, probleme sau lipsa de ciocolata, apeleaza la admini/mozi etc.

Have a goddamn niiiice day! Pulpfiction
Damn, alta minora.

Well, have fun p-aici, sunt in continua pauza, dar raspund la private daca ai vreo problema.
Don't spam, I bite spammers.
Multumesc Stormrage, Jake si Syryus. ^_^
Jake- am mai specificat ce ascult, dar asa ca exemplu.... BFMV, Led Zeppelin, Gotthard, Fun, Blink 182, Ingrid Michaelson, Ada Milea and so on.
Stormrage- mainstream-ul e prea mainstream pentru mine.
Syryus- legala in 8 luni si 7 zile si relativ 8 minute. :3. I'll try not to spam. But I do bite as well. ^_^
Pagini: 1 2