Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hai Noroc
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salutare si bine v-am gasit .

Sa incepem cu inceputul ... uhmmm , sa vedem ... Ma numesc Andrei , am vre-o 20 de ani,tanar si nelinistit,glumet cu simtul umorului (Bang-Bang) ,lirica poetica,compozitor,extremist , iubesc adrenalina si cred in Karma , respect natura si animalele ce o inconjoara,putin ciudat de fel pana cand te obisnuiesti cu caracterul meu, culoarea mea preferata este asta .
Ca genuri muzicale pe primul plan trec rap-ul si hip-hopul , pe locul 1 jumate vine Rock-ul,iar pe locul 2 House,techno si dubstep.
M-am alaturat acestei comunitati pentru ca imi plac foarte mult anime-urile si manga si sunt in cautare de noi aventurieri gata sa rupem top-ul in doua .
See you later !
Bine ai venit pe Animezup, TopSecret!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Neata! Bine ai venit.
Pai daca tot zici ca iti plac anime-urile asa mult ne zici si noua de care si cum?
Extremist 39 cat de bine arunci cu piatra?
Rap.Romanesc sau strain daca da ce?
Sa stai pe aci, pe forum ai ce face.
Neauzim.
Welcome, my dear TS. Sper sa-ti placa pe aici si sa ai o sedere cat mai indelungata. Cum a zis si Zuppy, sa-ti faci muuuuulti prieteni&co.
Acum, intrebarile:
De la ce vine nick-ul?
Top 5 manga preferate.
Top 5 anime preferate.
Si care e cel mai badass personaj, din punctul tau de vedere?
See ya around^_^
Hi there. Well, ne bucuram intotdeauna cand gasim un fan anime/manga/life :3
Nu te speria daca nu vezi prea multi useri pe aici, in ultima perioada a cam bautut vantul, dar cat timp sunt persoane incitate de toate acestea, e super.
Un anime/manga preferat? Sunt foarte curioasa, iti place ciocolata? Cred cu tarie ca persoanele alergice la ciocolata sunt la un pas de depresie, chiar daca nu o stiu.
Vorbind de animale, cats or dogs?
Have fun, will you !!!
WoW , ce tare ma luati din prima ...o sa incerc sa raspund la toate intrebarile voastre :

1.De unde provine nick-name-ul meu :
De ce TopSecret :eek: ... hmmm ... buna intrebare...pai,nu de mult un anume tip ,sa dam exemplu de un nume aleatoriu , sa spunem [Grigoras] , dupa multi ani de realitate falsa traita intr-o lume plina de `spanzurati schizofrenici` ,iata ca intr-un sfarsit a deschis larg ochii si a inceput sa percepteze campul vizual dintr-un unghi total diferit pana atunci. Grigoras,baietas de cartier,plictisit de `flegmele` din oras,de prietenii falsi,si de mirosul de `mucegai` emanat de catre combinatul orasului , s-a gandit sa devina asa zisul `TopSecret`` ... un baiat indepartat si retras , caruia ii era foarte greu la un moment dat sa isi mai dezvaluie adevarata personalitate si adevaratul caracter...Cool

P.S : Sa spunem ca acest nickname l-am ales intr-un moment de `refresh` cerebral foarte important al vietii mele...nu am avut nevoie de inspiratie de la fel de fel de actori,scriitori,filozofi sau interpreti celebri,nickname-ul acesta stiu ca exista si ca este folosit in special de catre marile organizatii gen : NASA,FBI,CIA etc. dar eu l-am ales gandindu-ma la caracterul care ma defineste pe mine,ceea ce sunt si ceea ce voi fi de azi inainte...desi lumea ma striga `Top` sau `Secret` caci numele complet suna putin ciudat auzului venind vorba de o persoana umana...asa ca prietenii se limiteaza doar la `nume` sau `prenume` sa le spunem asa mai pe indelete...ce sa-i faci,sunt ROMAN si sunt mandru de nickname-ul meu,si asa Romania trece printr-o pasa de `emancipare englezeasca` destul de avansata,asa ca m-am gandit sa fiu si eu in ton cu moda39

2.Anime preferate : Naruto,Yusuke urameshi,Inuyasha,Trigun si OP .
3.Manga preferate : Assasination Classroom
4.Ascult atat Rap romanesc cat si de la englezi.
5.Cat de departe arunc cu piatra : Nimeresc o musca cu ochii inchisi 21
6.Cel mai badass personaj dupa parerea mea este : YuYu Hakusho !
Hi miau miau bre si din partea mea !
Cu ce te lauzi in afara de descriere... Ceva fetiscane pe acolo prin Panama ? Si de ce ai la avatar o asemeanea poza?
Wow...continua asaltul ... @DeDaL N. , ador ciocolata fierbinte turnata pe sanii unei femei , si ca animale ...prefer pisicile .

..@DreamsKeeper i love Gangsta Girls.
Well hey there and welcome to Animezup...just a question I have about you...
Iti place ciocolata? Dar iepurasii?
Have fun between us and keep your eyes open 4

(\ /)
( . .)
c(")(")