Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello (:
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Tinand cont ca sunt nou prin zona, am zis ca nu ar strica sa ma prezint. 4 Ma cheama Andrei, am 20 de ani, fara cateva zile, sunt din Timisoara, imi plac atat fetele cat si baietii, Asian music [j-rock, k-pop sort of], hainele si look`urile cat mai crazy si rebele, si nu in ultimul rand anime-urile 21. [favorite series: Angel Sanctuary, Kimi Ga Nozomu Eien, Elfen Lied, School Days, Rosario Vampire, Ichigo 100%, Beelzebub etc.]
...si sper sa`mi fac cat mai multi prieteni pe Zup. ^^

[ma bucur ca mai exista forumuri active anime-oriented, prea multe grupuri pe Facebook strica, mehh...] Hope we'll get along.
Bine ai venit pe Animezup, Izzy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit pe Zup Andrei, sa te distrezi si sa postezi cat mai mult.
Daca ai nelamuriri nu ezita sa intrebi si te asigur ca iti vei face multi prieteni aici. = )
Intrebare: care sunt trupele tale favorite de j-rock si k-pop?

Have a nice day!
Bine ai venit pe acest forum, Andrei. Sper sa te bucuri de timpul petrecut aici.
Prieteni o sa-ti faci, stai linistit.^^
Am si eu o intrebare: Iti place sa citesti ? daca da, care este cartea care te-a impresionant cel mai mult? :')
Hello and welcome to Animezup~

Eu am doar cateva curiozitati daca se poate...si anume daca iti place sa scrii sau sa citesti manga si daca da ce gen din fiecare?
Yo, Izzy, imi place username-ul tau, foarte catchy si dragalas, aproape e la fel de misto ca al meu 21. Eu unul iti urez bun venit si sper ca te vei integra bine in comunitatea noastra. Zici ca iti plac si baietii, atunci cu siguranta pe mine ai sa ma adori, deoarece am toate calitatile necesare: frumusete, inteligenta si mai ales simtul umorul, prin urmare am certitudinea ca ne vom intelege de minune. Avem si lucruri in comun se pare, deoarece Elfen Lied si Kimi ga Nozomu Eien sunt si printre preferatele mele anime-uri. De asemenea, poti sa imi spui Ro, pentru a facilitata tranzitia noastra de la simpli straini la amici Smile

Intrebari nu as avea prea multe, deoarece s-au cam pus cele care ma interesau. Iti place sa practici vreun sport? Iar daca da, care ar fi acela? Si o intrebare optionala, pe care o pun tuturor noi venitilor: Din ce ai citit pana acum, ma consideri un user awesome? 21

Sedere placuta !
Mersi tuturor pentru greetings ^^ They were so nice.

@hiimera

J-rock: Diaura, Sex Machineguns, X Japan, Loudness, By-Sexual, SKYWINGS, Angel of Salvation etc.
K-pop: NU'EST, BIGBANG, EXO-K

@Torii

Nu pot sa spun ca exista una anume... 106 Imi plac in special cele scrise de autori ca Jose Saramago, Gabriel Garcia Marquez, Kafka, Mihail Bulgakov, Mircea Eliade, Marin Preda, Liviu Rebreanu, Emil Cioran [insa fara "Morometii" la Preda si "Ion" la Rebreanu]

@Lavi

Nu prea citesc manga, n-am mai facut-o de mult si apuc foarte rar. Daca ai o recomandare, te rog sa o faci. 4 Sunt in cautare de ceva care sa ma impresioneze.

@Romania

Din pacate sunt fumator... Lucrurile stau de inteles. Cand eram in generala si liceu, jucam basket. 4
Si da, esti interesant 71 Sper sa mai vorbim pe chat toti si sa ne cunoastem mai bine in timp. De ce nu? 4
Ayeee! Welcome here arouundddd! C:

*sushi s late, yeah, sushi s fucking late as always*