Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heeei.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Saaalut.
Mhm, eu sunt Paula. Am paisprezece ani si sunt din Tg. Mures, Sighisoara. Sincer, a trecut ceva timp de cand n-am mai intrat pe zup si chiar mi-a fost dor de el. Am mai avut doua conturi dar, din pacate le-am uitat parola.
Imi place mult sa desenez, sa scriu si sa-mi pierd aproape toata ziua uitandu-ma la anime-uri; chiar daca momentan nu prea am posibilitatea de a face asta din cauza examenelor care urmeaza -.-
Nu ma prea am cu descrierile asa ca am de gand sa inchei aici. Daca aveti ceva intrebari, nu ezitati sa mi le puneti.^^
Bine ai venit pe Animezup, Torii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna si bine ai venit pe Animezup, draga Paula si multa bafta cu examenele~
Cateva curiozitati ar fi cam ce muzica iti place sa asculti si ce iti place sa faci in timpul liber? Aaaa si daca iti place sa citesti sau sa scrii, iar daca da ce gen?

Bine ai venit inca o data pe Animezup si spor la postat~
Bine ai revenit pe forum Paula! Sa te distrezi si sa postezi cat ma mult.
Succes cu examenele si sa iei numai note mari! *smile*
Iar daca iti place sa scrii, abia astept sa iti citesc povestile. Asta daca vei putea posta. XD
Have a nice day!
Merci Lavi, chiar o sa am nevoie.
Imi place orice gen de muzica, depinde de starea pe care o am. In timpul liber imi place sa vizionez un film sau un anime. Ei bine, in legatura cu cartile nu pot spune cu exactitate care este genul meu preferat dar, in general imi plac cele de dragoste, aventuri, SF ^^

Am sa ma distrez si am sa postez cat de mult poot, hiimera >;D< Da, chiar as vrea sa iau note mari. Am sa postez ceva din povestiile mele, dar ceva mai incolo :'3
Yo, Paula, bine ai revenit pe Zup, sunt sigur ca atat blanosul preferat al tuturor Zuppy cat si comunitatea ti-a dus dorul in perioada cat ai absentat ....uitarea parolei conturilor precedente pare ca devine o moda printre userii Zup, cred ca esti a treia sau a patra persoana in ultimele 2 luni care si-a uitat parola la vechiul cont, dar la drept vorbind este doar un nume, pana la urma cel mai mult conteaza persoana din spatele sau si sunt sigur ca orice username ai avea, personalitatea ta este unica si usor identificabila ^_^.

Dar lasa-ma sa ma prezint, eu sunt Romania, dar poti sa imi spui Ro.....asta daca vrei sa incercam sa fim prieteni, insa daca ma consideri pentru nu stiu ce motiv un personaj antipatic, care tot se incapataneaza sa nu mareasca alocatia elevilor si doresti sa fim rivali sau mai rau, antagonisti, atunci "Magnificule Romania" este apelativul corect 21. Dupa cum vezi sunt un tip cam dus cu pluta, prin urmare nu cumva sa faci greseala in a ma lua prea mult in serios, deoarece nu sunt responsabil pentru consecinte 21

Ca intrebari, am sa pun obisnuitele mele curiozitati, deoarece observ ca nu au fost adresate pana in acest moment: Care e anime-ul tau preferat? Dar personajul tau favorit? Manga citesti? Si nu in ultimul rand, o curiozitate la care poti sa nu raspunzi daca nu vrei: Ma consideri un user minunat la prima vedere? 21

Sper sa regasesti bucuria de a posta pe forum si sa te simti in largul tau printre noi. Pe curand si bafta la examene, iti tin pumnii !
Heeei, Ro ^^ Normal ca as vrea sa fim prieteni.
Anime-ul meu preferat este Kuroshitsuji, iar personajul favorit e Sebastian. Nu, nu citesc manga.
Desigur, chiar esti un user minunat.