Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sandra's mind.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heii. Nu am sa incep acest topic spunand cum ma numesc, cati ani am si de unde sunt, pentru ca banuiesc ca nu intereseaza pe nimeni.
Sunt doar o fata care iubeste sa scrie. Sunt o fata care ar renunta la multe doar pentru a publica o carte. Sunt genul de persoana care nu poate adormi fara sa asculte muzica.
Iubesc diminetile de vara, cand pot bea un ceai rece pe plaja, simtind nisipul rece pe intreaga mea piele, iar briza spulberandu-mi firele de par. Sa vad cum rasare soarele deasupra lagunei, auzindu-se doar valurile care se izbesc inevitabil de tarm. Iubesc natura si tot ce e legat de ea. In momentul de fata imi doresc liniste. Sa am un moment de liniste pe toate planurile, fara a avea vreo grija.
Nu stiu ce as mai putea spune despre mine... Am o viata normala exact ca voi. Am probleme ca toti ceilalti, insa reusesc sa trec peste ele doar gandindu-ma ca "putea fi mai rau". Nu-mi fac niciodata planuri de viitor, si cred ca de aceea nu pot sa imi imaginez cum va fi viata mea cand nu voi mai depinde de ai mei, ce voi face mai departe. La momentul actual sincer nici nu-mi pasa.

Cam atat despre mine... Daca aveti intrebari sau curiozitati, lasati un comentariu, iar eu am sa va raspund. Smile

PACE SI IUBIRE.
Bine ai venit pe Animezup, Sandra_S!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hey, there and welcome on Animezup hug
Sper ca iti vei face foarte multi prieteni daca vei intra pe chat~
Cateva curiozitati am si eu daca se poate:

1. Ce gen de carte ti-ai dori sa publici?
2. Ce gen de muzica iti place sa asculti?
3. De ce anume te folosesti ca sa ai inspiratie?
4. Iti place ciocolata?


Inca o data bine ai venit pe Animezup and have a nice day and a happy posting~ hug
@Simple, multumesc! pupic

1. Am mai multe "manuscrise" ca sa le zic asa, despre diferite teme. Nu stiu pe care l-as alege daca ar fi cazul sa public o carte. Probabil mi-as selecta cele mai bune creatii si as publica geva gen "Exercitii de echilibru" de Tudor Chirila.

2. Ascult rock, raggae, dubstep si dnb. Mellow Mood - Sweet este una dintre melodiile mele preferate. ^^

3. Nu ma folosesc de nimic, insa o cana cu ceai si muzica buna ajuta!

4. Nu cred ca exista om caruia sa nu-i placa. 21 Bineinteles, o ador.

Iti multumesc ca mi-ai citit postarea. Hugs and kisses
Bine ai venit pe forum, Sandra, ma bucur sa dau de un alt iubitor al scrisului! ^^
Eu nu pot decat sa iti urez ca, on the contrary, sa iti faci multi prieteni activand pe forum si sa te simti bine pe aici. Te astept pe la sectiunea de Fan Fiction sau Original, daca vei vrea sa ne oferi si noua o bucatica din imaginatia ta.
Alte intrebari... iti place sa citesti? Daca da, ce fel de carti?
How do you get out of writer's block? (daca ai patit-o vreodata, desigur)

Cam atat din partea mea, see you around here si spor la postat! ^^
@DreamGirl, iti multumesc si tie ca ti-ai facut putin timp sa imi citesti postarea. Am sa incep sa postez cat de curand, asta insemnand maine, sau poate chiar in seara asta. 21

Iubesc sa citesc. Ultima carte citita a fost "Nu plange sub clar de luna" scrisa de Heather Davis. In general citesc romane de dragoste, dar imi plac si cartile despre paranormal.
Ca orice persoana care isi asterne gandurile pe foaie, mai am si unele blocaje. Sincer, nu am incercat niciodata sa gasesc o solutie pentru ele, se rezolva de la sine.

Multumesc inca o data, hugs and kisses. ^^
Bine ai venit, Sandra. Cum mi-e lene sa scriu mai mult, intrebari:

- cum te numesti
- cati ani ai
- de unde esti

Stiu, sunt un geniu.
See ya around.
@Syryus, multumesc! pupic Chiar fenul asta de intrebari voiam sa-l evit 21 , dar hai sa-ti raspund.

- Ma numesc Lupu Sandra Ana-Maria. Parintii ma striga Ana, dar prietenilor mei le place mai mult Sandra. Asa ca raspund la ambele nume. 21
- In iulie implinesc 16 ani. ^^
- Locuiesc intr-un orasel mic din apropiere de Ploiesti, Prahova.

Multumesc ca mi-ai citit postarea, hugs and kisses! ^^
Bine ai venit pe forum Sandra. Sa te distrezi si sa postezi cat mai mult. Ma incanta faptul ca iti place arta scrisului si sunt nerabdatoare sa citesc ceva scris de tine. Sper doar sa postezi in curand. O intrebare - ce genuri abordezi la ficuri?
Hmm... nu prea am multe de spus, sper sa te acomodezi si sa te simti bine aici, pe Zup. Kisses & Hugs!
Pagini: 1 2