Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello everyone :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut . Ma numesc Alexandru , am 16 ani si sunt din Bucuresti .

Inainte sa spun mai multe despre mine vreau sa precizez ca de ceva timp caut o comunitate anime activa , asa ca sper sa avem o colaborare cat mai productiva din toate punctele de vedere .

Inafara scolii eu imi ocup timpul cu animeuri , muzica si jocuri.
Nu am un anime favorit dar am anumite genuri de anime favorite , acestea fiind : comedy , romance , drama , slice of life,action si din cand in cand ecchi 4
Animeurile care m-au atins la suflet sunt : Clannad , Clannad After Story , Angel Beats , Kanon 2006 , AnoHana , Sword Art Online , Elfen Lied , Guilty Crown si filmul foarte foarte bun" 5 Centimeters per second " . Pot sa zic ca asta e un top si chiar o recomandare pentru voi daca cautati ceva mai feely.
Despre muzica pot sa zic acelasi lucru ca la animeuri . Nu am o trupa favorita sau ceva de genul . Nu imi displace nici un gen de muzica . Pot sa zic totusi ca ascult mai mult rock . Cand zic rock nu ma refer numai la clasici , eu merg mai mult pe soft , pe alternativ , pe trupele noi aparute in industria muzicii . Deasemenea ascult foarte multe openinguri si endinguri care deobicei sunt ori J-Rock or J-Pop , acest tip de muzica a venit odata cu animeurile . Pentru ca nu am precizat pana acum , ma uit la animeuri cam de vreo 7-8 ani de cand se difuzau pe Animax diferite animeuri si pe Jetix Naruto 4 Adevarul este ca inafara de Naruto , Pokemon , Inuyasha , Dragon Ball , Bleach si Shaman King nu mai vazusem nimic iesit din tiparul animeurilor consacrate , asta pana anul trecut cand am devenit incet incet otaku .
La jocuri nu am prea multe de spus .. Este adevarat ca am o istorie indelungata cand vine vorba de gaming dar acum ma joc doar League of Legends , ocupandu-mi o mare parte din timp .

Cam asta pot sa spun pe scurt despre mine Smile Daca vreti sa stiti mai multe, puteti sa ma intrebati fara ezitare in acest topic .

Sper sa ne intelegem cat se poate de bine xD !

Va multumesc pentru rabdarea de a citi , o zi placuta va doresc !
Bine ai venit pe Animezup, Krymea!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
???? Alex! Bun venit in comunitatea noastra (nu prea activa, de-asta avem nevoie de oameni ca tine sa schimbe situatia).

Nu stiu de ce, dar imi pari deja familiar cu forumurile asa ca voi trece peste detaliile plictisitoate despre ce e sau nu bine sa faci pe aici. Atat doar ca daca ai vreo problema/ nelamurire contacteaza-ma. 4

Happy posting and be good! Ne citim!
Hey, Alex si bine ai venit pe Animezup unde sunt sigur ca iti vei face multi prieteni daca vei sta pe chat
Doar o curiozitate sau mai multe am si eu...
1. Ce gen de filme iti plac?
2. Iti place ciocolata?
3. Iti place sa citesti? Daca da ce gen?
4. Iti place sa scrii? Daca da ce gen?

Inca o data bine ai venit pe Animezup~ hug
Have a nice day and a happy posting 4
Multumesc pentry reply-uri .
1. Comedie
2. Nu imi place , o iubesc !
3. Doar cand nu am ce face , anume in vacanta . Ce mi se recomanda , in general drame .
4. Nu scriu

Apropo , asteptam o primire mai generoasa.. but that's the truth , gotta face it .

Majoritatea oamenilor sunt socially awkwards , speriati de bombe mai pe scurt .
De fapt din pacate comunitatea nu mai e indeajuns de activa incat fiecare nou venit sa fie intampinat cu pompa. Noi cei putini care mai frecam menta pe aici am vazut atatia newbies incat nu prea mai avem rabdare. Majoritatea lumii vine si se prezinta si nu sta.
Hello, Alexandru, bine ai venit pe forum! Sa te distrezi si sa postezi cat de mult doresti.
Adevarul este ca forumul nu mai e atat de activ, asa cum era odata, insa nu lasa asta sa te impiedice pe tine sa fii activ. Fiindca poti face multe pe Zup. =3
Intrebare: ce jocuri te-ai jucat, inafara de League of Legends ?

Have fun! *hug*
Thx hiimera ! Am jucat multe mmorpg-uri ( World of Warcraft , Cabal , Raiderz , Metin s.a. mai putin) , shootere ( Cs 1.6 si Crossfire ) si single player am jucat multe ...seria Assasins Creed mi se pare cea mai buna Smile