Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Desi nu-mi face placere sa incep un text, de orice fel, cu " Buna, ma numesc..." , de data aceasta ma vad nevoita sa o fac.
Salut! Eu sunt LePapiLLon si am migrat de pe wattpad. Am 14 ani si 6 luni si sunt in ultimul an de gimnaziu. Ascult mult rock si metal, iar idolii mei sunt Andy Biersack ( Black Veil Brides) si Amy Lee ( Evanescence). Numele meu real este Loredana, insa prietenii ma striga "Lore" .
Singurul meu talent este scrisul. Nu-mi fac prieteni prea usor, dar cred ca acest lucru nu conteaza.
Hmm, cam atat despre mine. Puteti sa ma intrebati orice, in limita bunului simt!
Bine ai venit pe Animezup, LePapiLLon!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bun venit pe Zup, Loredana, ne bucuram ca ai ales sa impartasesti cateva randuri cu noi chiar daca poate nu te-ai simtit pe deplin confortabila cu asta, dar stii cum se spune, mereu primul pas este cel mai dificil ^_^. Cat despre a face prieteni usor, ai dreptate, nu asta conteaza, deoarece pana la urma cel care este prieten cu toata lumea, nu e prieteni mai cu nimeni, putini dar buni as I always say.

Daca nu sunt prea curios, ai pomenit ca iti place sa iti pui gandurile pe hartie, ce genuri abordezi mai mult: poezie, proza, fan fiction? De asemenea, ce anime-uri sau manga ai ca favorite? Sper sa iti placa forumul si sa te citim cat mai des ^_^
Scriu proza, de obicei Historical Fiction, incerc si putin romance combinat cu Teen Fiction din cand in cand.
Claymore e raspunsul meu la ambele, desi la manga am ramas in urma( cred :-??) si sunt exact unde se termina si animeul.
Ma bucur sa ma aflu aici, mai ales ca partea romaneasca a wattpadului e " aproape moarta" de ceva vreme.
Nu imi vine sa cred! Primul nume frantuzesc pe care il vad pe zup! Bonsoir, Loredana si bine ai venit pe acest minunat foreum, unde sunt sigur ca iti vei face foarte multi prieteni daca stai pe chat^^
Doar cateva intrebari am si eu:
1. Iti place sa citesti? daca da ce gen?
2. Ce iti place sa faci in timpul liber?
3. Iti place ciocolata?
4. Ce animeuri iti plac?
Cam atat deocamdata si bine ai venit pe Animezup~ *hugs*
Multumesc. Devorez orice e clasic, fie romance, thriller, drama, etc. dar prefer cartile politiste. In timpul liber scriu pe blog si stau pe omegle.
ADOR CIOCOLATA! desi n-am voie sa mananc prea multa ( restrictie de la dermatolog) .
Claymore e preferatul meu din toate timpurile, dar mi-a placut si Death Note. ^^