Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Carapace crapta *.*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hellow guys ^^. A trecut ceva vreme de cand n-am mai trecut pe aici si pot sa spun ca mi-a lipsit intr-adevar forumul asta. Am avut un cont pe aici, dar am uitat parola si nu ma mai pot loga pe el. 2

Errrm. Ma cheama Ale si am 17 ani. Sunt o pitica (1.62) si-mi place basketul de mor. Lil Wayne e idolul meu, dar imi place si Wiz. Imi plac povestile yaoi & cele cu Sasuke si Sakura. Omg. Imi place sa desenez si fac asta si in ore, uneori, cand ma loveste inspiratia din plin. Ador sa citesc O.o si multe, multe, altele. Daca vreti sa ma intrebati ceva simtiti-va liberi sa o faceti. Ja nee chu ~
Bine ai venit pe Animezup, Freaxx!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Yo, Ale, bine ai revenit pe forum, imi pare rau pentru vechiul tau username, insa sper sa te bucuri mai mult de acesta nou :p. Si mie imi placea sa joc baschet, in perioada liceului in fiecare saptamana ieseam vara in parc cu prietenii pentru a juca. Si acum as mai juca, dar din pacate anturajul meu s-a dat pe alte lucruri si nu mai am cu cine, insa daca esti din Bucuresti si vreodata nu o sa ai cu cine juca, da-mi un PM si facem de cateva dribbling-uri Smile. Daca iti plac yaoi-urile, te afli in locul potrivit aici, sunt multe fane ale genului pe forum, fiind si cel mai popular in sectiunea de fan fiction. Eu unul nu am talent la desen, asa ca am tot respectul pentru persoanele care stiu sa deseneze. Ce iti place sa desenezi in general? Personaje manga? Peisaje? Ai vreun film preferat? Distractie placuta pe forum si la cat mai multe posturi (fara spam desigur) Smile
Hei' bine ai venit pe Zup, sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni cu mine in frunte bine-nteles...

Intrebari ... Iti plac animeurile? Ce fel de animeuri urmaresti? Ficurile iti plac?

Te-am pupacit Zbey!

P.S. Am uitat sa ma prezint sunt Meliss si mi-ar placea sa devenim prietene
Hey buna si bine ai venit in societate am doar cateva intrebari...
Iti place ciocolata?
Ce gen de filme iti plac?
Iti place sa citesti? daca da ce gen?
Bine ai venit inapoi, Freaxx, nu stiu de ce username-ul asta imi pare cunoscut..., dar fie. Sper sa te acomodezi repede pe aici, cu tot cu micile disconforturi provocate de situatia cu schimbarea temei si update-ul site-ului.

Intrebarile majoritatea au fost puse de catre ceilalti useri si presupun ca vom stii ceva mai multe despre tine prin posturi, atunci cand le vei face.

Eu am venit doar sa te intampin. Tchuss!

Edit.Lia: Oh lord...
@Romania.
Cand o sa trec prin buc. daca pot o sa-ti dau un pm cu siguranta :3.
Uhm, in general, imi place sa desenez orice si uite o chestie foarte amuzanta. Intotdeauna am inspiratie in ora de mate 21).
N-am nici un film preferat.

@Meliss
Bineinteles ca imi plac anime-urile <3
Yaoi, Romance, Action etc etc
Death Note, Naruto, One Piece si Bleach imi plac enorm de mult.
Si ficurile imi plac. Scriam intr-o vreme si mai scriu pe un site sasu x saku.

@Simple
Ador ciocolata. N-as putea sa traiesc fara ea. 2
Filmele de actiune cu un strop de romanta sunt perf.
Imi place sa citesc.
Magicianul, Imaginea din oglinda, violul si momentan ma bucur de vol 1 si 2 din `pretul succesului`.

@Lia

Username-ul ti se pare cunoscut pentru ca seamana cu cel vechi. Eram Lexxu.
Meh, multumesc mult ca ai venit in intampinarea mea. Chiar apreciez.

Tnx de intrebari guys kisss
Lexxu... hmm, sigur te stiu. XD Dar tot trebuie sa imi reimprospatez memoria. Am sa iti caut vechiul cont... Si totusi, daca e, sigur ai postat ceva pe la yaoi, ai putea sa imi enumeri cateva din ficurile tale? *puppy-eyes* Oricum, bine ai revenit pe Zup! *hug*