Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Greetings from the South Pole xD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bine ai venit pe Animezup, The Penguin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
I have just one question and one question only for you: stii dansul pinguinului? Daca nu, nu te cred ca vii de la Polul Sud (sorry, pur si simplu nu am putut sa ma abtin 10). Lasand la o parte gluma pentru a face loc....altor glume desigur, vreau sa iti urez un calduros bun venit in aceasta comunitate frumoasa si primitoare unde sper ca vei gasi destule motive pentru a-ti petrece in mod placut o parte din timpul tau liber, iar daca ai ales sa iti faci cont aici pot sa te asigur ca ai iesit din randul tipilor random, in cateva zile vei fi asaltat de admiratoare ^_^. Din cate observ ai hobby-uri foarte variate si interesante, prin urmare ai tot ce iti trebuie pentru a ne impresiona cu personalitatea ta. Abia astept sa iti mai citesc si alte post-uri....pana atunci nu am ce altceva sa iti urez decat: have fun and watch anime Smile
Neata, penguin and welcome to the Animezup hug
I have just a few questions...What are your favourite bands? and what do you like to do in your free time? do you like reading? if yes what is your favourite genre?
Hope to make new friends staying and talking to us on the chat...

Have a nice day and a happy posting~
@Romania: Esti prima persoana care ma intreaba de dansul pinguinului xD Da stiu de el, dar te asigur ca nu face parte din cultura noastra >_>
And don't worry, I can take jokes ^^

@Simple: Formatiile mai predominante sunt: Metallica, Megadeth, Anthrax, Queen, Breaking Benjamin, Red Hot Chilli Peppers, Black Sabbath, Dio, Yngwie Malmsteen, ACDC, Enya, Exodus, Judas Priest, Iron Maiden, Led Zeppelin, Pantera, Rammstein si lista creste (ascult si muzica din 80 cateodata).
In timpul liber ma bucur de hobbyuri xD (le-am mentionat in primul post)
La capitolul carti, imi plac foarte mult cele fantasy si sci-fi. In special cele care au final "mindfuck"

Multumesc de primirea calduroasa >;D
Wow...nici bine nu ai venit ca deja m-ai lasat cu gura cascata.. parca ai fi eu cand aud de breaking benjamin si de fantasy...inca cateva intrebari inainte de le grand finale...iti place ciocolata? Daca da care e preferata ta? Si iti place sa scrii diverse? Daca da ce iti place sa scrii...P.S sa nu renunti niciodata la muzica rock ca vine Jack cel cu drujba dupa tine~
See you around
Putin cam tarziu, but meh! Welcome pe aici, distreaza-te!

Ca de la iubitor de ciocolata la alt iubitor de ciocolata, what's your favourite? 4
Ca marca imi plac mai multe, dar tind catre cele cu alune/hazelnuts <3
Ty for the welcome hug

[dummy-text because it won't let me post a message that's shorter than 100 characters o_O]
Vai, daca nu ai mancat pana acum, incearc-o pe cea cu ardei iute. No, I'm not kidding. It's delicious. xD Desi preferata mea e tot cea cu menta (tooth paste taste for the win).
Pagini: 1 2