Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: *Prezentare fara titlu*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bine ai venit pe Animezup, Diana_Alexa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Am auzit ceva de Hellsing si m-am gandit sa vad cine e mare fan~
Neata, Diana si bine ai venit pe Animezup hug
Cateva intrebari am si eu daca nu ti-e cu suparare
1. Ce iti place sa faci in ultimul liber?
2. Ce gen de carti iti plce sa citesti?
3. Ce gen de manga citesti?
Cam atat deocamdata, daca mai sunt intrebari voi mai reveni eu pe aici cu un edit~
Yo, Diana, ma bucur sa te cunosc........wow, ai deja o experienta de 8 ani in universul manga/anime si inca esti atat de tanara, cu siguranta ai multe opinii pertinente de impartasit despre seriile pe care le-ai citit/vizionat. Eu sunt Romania, insa poti sa imi spui Ro, daca ti se pare un apelativ prea ciudat.

Sper ca te vei simti minunat printre noi, vei observa ca suntem cu totii o familie sexy (eu fiind modelul, desigur ^_^) si unita plina de buna dispozitie, creativitate si altruism (exceptia este ciocolata, nimanui nu ii place sa imparta din ciocolata sa 10 ). De asemenea, daca vei dori si vei avea timp/chef poti sa treci si pe chat-ul nostru pentru a ne cunoaste mai bine. Cat despre tipii din anime, intr-adevar sunt hot, prea hot, imi fura din admiratoare si nu imi place T_T. Apropo de asta, care sunt personajele tale masculine preferate? Zici ca iti plac AMV-urile (cui nu-i plac totusi?), dar ai incercat sa si creezi? Distractie placuta si succes in arta manga Smile
Yo there, welcome prin zona noastra foclorica! Sa te distrezi si muuult spor la postat sa ai. Deci, Diana, eu sunt Sushi, imi pare bine de cunostiinta, si ai zis doua lucruri care mi-au atras atentia:1: cursuri de manga, whoo wait. Deci le ai cu ale desenului? *@*
2: AMV? Eh, doar vizionat?2 Ca nah...eu vreau sa fur niste AMV makers si sa ma bucur de ei, si m-as fi bucurat daca si tu esti unul dintre ei!:3
Deci, care sunt AMV urile tale preferate?:3
Heya!^.^
1.Tocmai asta e partea amuzanta: ca nu le am cu desenul21 Dar voi incerca *incercarea moarte n-are,nu-i asa?*
2.Da,imi incerc norocul facand si AMV-uri. Asta este canalul meu de youtube :http://www.youtube.com/user/KonanPein27/videos * Majoritatea AMV-urilor sunt facute acum 4-5 ani,asa ca nu judecati melodiile pe care le-am folosit21 *