Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: 'ey there !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bine ai venit pe Animezup, Avethy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit pe acest forum, Oli. Sper sa te bucuri de timpul petrecut aici si sa gasesti subiecte relevante pentru tine, care sa iti starneasca interesul. Din partea mea poti sa postezi si topic-uri cu Chip n' Dale (nu stiu daca ai prins acest desen), e un forum liber si fiecare posteaza ce vrea atata timp cat se incadreaza in limitele regulamentului Smile, deci sa nu fii sfios. Ma bucur sa aud ca citesti si carti de filozofie inca de pe acum, nu prea auzi des asa ceva, ai cumva un autor preferat? Vad ca iti place Attack on Titan, probabil cel mai popular anime/manga la ora actuala, inca incerc sa imi fac timp sa-l vizionez si eu...ce alte anime-uri ai mai vizionat? In rest, iti urez sport la postat si sper sa te vedem des pe aici Smile.
Am auzit ceva legat de Hellsing si m-am gandit sa trec pe aici...
Bine ai venit Avethy pe Animezup si sper sa te gasim si pe tine pe chat...
Cateva intrebari am si eu: Ce muzica asculti? Si care sunt trupele tale favorite? si ce iti place sa faci in timpul liber?

Have a nice day and a happy posting~