Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya everyone.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bine ai venit pe Animezup, Alexandra Meow!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit Alexandra,dar sa stii ca aici *tre' sa stii unpeac da gramatica,ortgrapee si alta sele*...Imi pare rau(e trist) ca la ai tai 17 ani (aproape impliniti{aspect care nu ne prea interesa}) nu stii sa vb corect romaneste 3 (ma cam mir cum ai gasit rubrica asta 24))) ) .Ca sa intelegi un anime(dupa parerea mea),trebuie sa stii romana,daca are sub,daca n-are sub,engleza(nu e obligatoriu).Sa stii ca aici nu e un site de piti(sau cum le ziceti voi fetele),sau de "let's search my husband".Poate ti-ai facut cont ca sa socializezi...proasta idee 3 .Sunt alte pagini de socializare,de ex.:Twitter,Facebook,Messenger etc. . Dar daca asta a fost ideea ta...,infine,bun venit si sper sa nu ne molipsesti cu prostia ta pupic .

Edited by Syryus: Din cate stiu avem moderatori si admini pentru a atentiona membrii asupra felului in care posteaza. Daca ai vreo problema cu membrii forumului te invit sa folosesti mesajele private.
Neata Alexandra si bun venit pe Animezup hug
Singura mea intrebare este daca iti place sa citesti manga?daca da ce gen?