Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Umm..Hello~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ummm..in primul rand hei la toata lumea de aici si cam atat.Nu ma prea pricep la descrieri,dar sper sa-mi iasa ceva de aici.Ma numesc Daria (sau Francesca) si am venit pe forumul asta ca ma plictiseam,sincer 21 .Mai demult urmaream mai multe anime-uri,dar acum ma rezum doar la cateva si anume:Naruto Shippuden,Diabolik Lovers si Walkure Romanze...in rest nu prea am mai avut chef sa le urmaresc.Persoanlitatea mea,dupa mine,este una destul de schimbatoare,de la buna la rea,de la de treaba la nesimtita.Dupa cum m-a caracterizat o profesoara de a mea intr-un singur cuvant:Egoista.Nu am stiu ca sunt asa,dar mnah..mai sunt si narcisista...perversa....Am uitat sa spun ce manga citesc/am citit,hmm...Midnight Secretary,Love Stage,Lock-On si multe altele.Genul meu in categoria filme este horror si comedie,am vazut destul de multe filme..Cam atat pentru acum va raspund la orice intrebare cu drag.See ya!~
Bine ai venit pe Animezup, Miracle!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut Daria si bun venit printre noi! 4

Plictiseala poate fi uneori benefica, daca te-a adus pana aici, si sper sa imi dai dreptate mai tarziu. Sper sa te simti bine printre noi, sa postezi cat de mult si cat de des poti, sa-ti faci prieteni (we don't bite... too hard), sa fii cuminte si sa respecti regulamentul. Daca ai vreo problema, nu ezista sa trimiti un mesaj mie sau celorlaltor moderatori/ administratori.

Have fun around! Ne citim.
Neata Daria si bun venit pe Animezuphug
In primul rand sunt curios sa stiu cati anisori ai? Si ce iti place sa faci in timpul liber? Si ce muzica iti place sa asculti? Si iti place sa scrii sau sa citesti? daca da ce iti place sa citesti sau sa scrii?

Have a nice day and a happy posting