Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup mega-revamp: sugestii si idei
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4
Lawl,frumos zic,frumos topicul creat de tine 21)) .Dar parerea mea e ca esti prea buna/bun(defapt)...cine stie,poate sunt niste animale pe aici care cu aceasta ocazie iti vor da peste nas...but,if this it ur decision...xD .Nu stiu ce sa zic,parerea mea e sa faci acest site mai usor de utilizat pt. cei noi,fiindca atunci cand am venit aici(mi-am creat cont,ca stiam de mult de acest site),eram bulversat total,nici nu stiam de unde sa incep,eram ca o busola care a intrat intr-un camp electronic 21 .In rest,totul e super si nu va pot critica,fiindca stiu cum e sa fii admin...si e mult de munca.Asa ca bafta,si ma sa o tineti tot asa 3 . Sunt onorat sa fiu primul care da "the answer" aici. 24)
Sincer as vrea thema sf inapoi 4

Also casuta de postat ar fi dragut daca ar functiona ca inainte cu copu/paste din mouse si cu autocorrect ca majoritatea casutelor de scris
Am intrat acum cateva zile pe Zup Player,si s-ar parea ca nu merge(sau nu stiu eu sa umblu la el).Poate reusiti sa-l reparati 10 In rest ce sa zic..poate reusiti sa faceti mai multe teme pt. pagina... si cam atat(pana acum) xD .
Playerul nu merge din vina celor de la divshare unde e gazduit, deci pana nu repara ei problema eu nu prea am ce face.
Cat despre editor, cred ca am sa-l refac curand pentru ca nici pe mine nu ma incanta.
Ceva mai multe fan-grupuri, daca se poate? 39
Pagini: 1 2 3 4