Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hei :)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ma numesc Roxana,am 14 ani si astept examenele >.<
Imi plac animeurile de vreo doi ani,si genurile mele preferate sunt horror,psihologic,shounen/ai si comedie.
Imi place sa desenez,desi nici o linie dreapta nu pot sa fac,sa scriu povesti si evident,sa citesc manga,sa ma uit la anime/seriale.
Imi pare bine de cunostinta ^^ as vrea sa-mi fac multi prieteni,dar de cand eram mica am o problema in a interactiona cu oamenii.Socially awkward.
Bine ai venit pe Animezup, Riin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna, Roxana! Si bine ai venit pe forum ^^ Don't worry, cu totii suntem mai putin sociabili la un moment dat dar ne deschidem pe parcurs.
Care sunt anime-urile tale favorite? In special care dintre cele psihologice?
Carti citesti? Daca da, care sunt favoritele tale?
Cam atat din partea mea, sper sa ne citim pe aici, sa iti admiram desenele sau ce ai mai scris si sa iti faci multi prieteni ^^ hehe, si nu-ti fa griji cu examenele, trec ele repede.
Spor la postat! *hugs*
Hey Roxana, bine ai venit pe Animezup unde sper ca te vei distra de minune...multa bafta cu examenele
Intrebarea mea este ce muzica iti place sa asculti? si ce iti place sa faci in timpul liber? si mai ales ce gen de povesti scrii?
Nu te ingrijora cu socializarea ca toti suntem asa la un moment dat, exact cum a spus si Dreamgirl mai devreme

Have a nice day and a happy posting...
Hello there *hug*
Bun venit ^.^Spusa-i ca ai o problema de a interationa cu oamenii? Stai linistita ca va trece repede, exact asa eram si eu [taceam ca muta 21]
Iar acum is crazy, oh yeah [parintii se tot intreaba cu cine seman asa nebuna] 24
Oricum, distreaza-te pe Zup si intra pr chat, poate ma vei gasi intr-o zi on si mai putem vorbi ^.^
Succes cu examenele anul acesta >.<

Pup and cya 8