Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Morning ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bine ai venit pe Animezup, Sunshine!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna Raluca...am si eu o intrebare sau cateva intrebari...ce filme iti place sa vizualizezi si ce iti mai place sa facfi inafara de a canta la flaut?
Sper sa ramai pe chat si sa stai de vorba cu noi...hai ca tre sa fug ca sunt in ora acum
Multumesc mult de primire *hug*
Syryus, imi place foarte mult aici. Aveti tot respectul meu pentru munca, pe care o depuneti. ^.^
Simple, imi plac comediile si ador filmele de actiune [cele marvel sunt asa de tari :X le iubesc]. Imi plac si cele Romance, dar depinde de poveste. Urasc filmele horror. Sunt ca o pisica speriata de bombe cand vad un film horror, whaaa 20
Hmm, oare ce mai imi place sa fac 39 Sa editez poze, sa ies cu prietenii in oras si sa stau pe net :X Mnda, si ceva iesit din comun: Imi place sa fac exercitii la mate si fizica.
Thank you *kiss*

Edit: Pentru Geesushi
Lucrez cu html, css, acum invat java si peste cateva zile ma voi apuca si de php. De C/C++ ma apuc cand imi aduce verisorul meu cartile care mi le-a promis. Deobicei baietii is mai pasionati de partea reala 39 Integrale la mate? 13 In germania suntem mai in urma la mate. Nici nu stiu daca facem acelasi lucruri ca in romania >.<
Si sunt incantata sa te cunosc Sushi [yummy]
Buna mai am cateva intrebari si anume ce trupe de muzica pop iti plac? si mai ales cum este invatamantul din Germania?este mai ordonat in ceea ce priveste predarea sau este la fel ca in Romania bine "pus la punct"?
Pagini: 1 2