Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bla bla, sari peste
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bine ai venit pe Animezup, kannaary!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna, kannaary. Iti recunosc username-ul, ai fost pe A+ sigur si cred ca si pe anime prime, daca nu ma inseala memoria. Eu sunt Seth, nu stiu daca mai ma tii minte. Dupa cum se poate bine vedea am devenit un pic mai patriotic intre timp 21....unele lucruri mai se schimba. Ma bucur sa mai vad useri cunoscuti dupa atata amar de vreme. Daca as avea o intrebare sa iti pun, ar fi: ce te-a impins sa revii pe forumuri? Pe mine nostalgia m-a convins in mare parte, insa designul si functiile acestui site au fost si ele importante in luarea acestei decizii. De asemenea, daca nu sunt prea curios, ce studiezi la facultate? Si iti place?

Nu stiu ce sa mai zic momentan, asa ca iti doresc sa te bucuri ca in vremurile bune de timpul petrecut pe forum, toti pe care i-am cunoscut aici sunt super de treaba, asa ca sigur te vei acomoda rapid Smile.
Mentiunile la numele tau acum mereu ma fac sa ma gandesc la karaokele de la mare.

Bine ai venit pe foruuum! ^-^ Ma bucur mult sa te vad pe aici si sper sa iti placa macar atat cat imi place mie, sa nu te fi corupt degeaba. Intrebari nu am ca deh, asa ca sper doar sa te acomodezi cat mai repede, sa te imprietenesti cu lumea si sa ne citim cat mai des. Ah, ca tot spuneai de lipsa nostalgiei, pe mine ma cam apuca atunci cand iti vad vechiul avatar, aww.

*huuugs*