Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Whatever..
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bine ai venit pe Animezup, Madness of Rain!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Nimeni venit sa te intampine decat mascota noastra paroasa, dar prietenoasa, Zuppy ? Asta nu este cu putinta.... ei bine, chiar daca sunt destul de nou pe aici si probabil ai fi dorit o personalitate mai remarcanta de pe aici sa inceapa prezentarile din partea noastra, e totusi timpul sa spargem gheata.

Imi pare bine de cunostinta, Madness , sper sa te simti bine pe acest forum si sa gasesti useri care impartasesc aceleasi pasiuni ca si tine, cine stie poate chiar te vei alege si cu 1-2 prieteni de pe aici pe viitor, multi deja isi dau intalniri regulate prin diverse orase ale tarii. Iar daca esti genul mai solitar, iti poti impartasi oricum gandurile si opiniile pe diversele teme si subiecte de pe forum pentru a-ti demonstra spiritul independent si modul unic de a gandi Smile

Inteleg din descrierea ta ca iti plac lucrurile negre, intunecate, poate chiar aflate in stare de putrefactie 10.....pocnetul mobilei de la 12 noaptea cand nimeni nu este in casa, scartaitul suspect al usii de la baie cand te afli sub dus si al uitatului in oglinda la 3 noaptea *eerie atmosphere*. Great! You are my kind of user 4.

Nu e stilul meu sa interoghez userii, asa ca nu am sa iti pun intrebari, oricum o sa ne cunoastem mai bine pe parcurs, insa ce pot eu sa fac este sa iti recomand niste anime-uri horror ca tot esti in cautare: Higurashi When They Cry ( a must see), Mononoke, Hellsing, Attack on Titan, Elfen Lied ( nu neaparat horror, but bloody). Nu sunt multe anime-uri cu adevarat horror, majoritatea sunt doar brutale, partea psihologica a genului este cam omisa, insa Higurashi si Mononoke se apropie.

Sedere placuta Smile
@Romania nici chiar asa sadica nu sunt incat sa ma bucur de sunetele suspecte din casa :]] , dar recunosc ca le ignor des :]] Multumesc pentru recomandari le-am vazut deja :]]
@Geesushi. Nu am spus prea multe despre mine nu am vrut sa fac roman, dar daca spui ca e destul atunci e bine si asa :3[align=start]Ma uit si la horror, dar m-am cam plictisit de ele.Cele sangeroase sunt cam banale si evident exagerate deaceea nu ma pasioneaza ba chiar uneori imi vine sa vomit cand vad pocitanile alea :]] Cele cu fantome sunt mult mai bune chiar daca nu cred tot sunt oarecum pasionata de supranatual.
Si da am cunostinte, dar doar in romaji de scris caracterele sunt praf :]] M-am hotarat sa traduc melodii pentru nestiutori pentru ca acum 3 ani eram la fel si imi era ciuda ca nu intelegeam nimic :]]

Multumesc pentru primire :3 daca vreti sa mai stiti ceva intrebati...[/align]