Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Desenatori pentru Zup
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Postati amandoi un desen cam in genul celor pe care intentionati sa le aduceti si am sa o rog pe @yoneyu sa se uite la ele.
Hey. Dupa cum am vorbit, nu cred ca o sa aduc desene traditionale, mai mult ca sigur nu xD Dar pot sa aduc cateva printate, like 5 sau asa, poate si niste duplicate. Well, nu tin sa le vand pe toate. Am ce face cu ele si daca nu se dau ^^ Oricum, e vreo preferinta de marime pentru printuri/postere? Acolo unde intentionez sa le printez au A4, A3 si A3W din cate stiu, dar nu stiu daca am in ce sa le aduc daca sunt prea mari. Nici n-as vrea sa le indoi ^^' Ai vazut deja, but... http://antonie15.deviantart.com/gallery/
Also, KHS (animatiile) daca te mai intereseaza. Oricum o sa le am pe stick, probabil ^^ Dar cred ca o sa particip doar duminica la Niji.
Cu parere de rau anunt ca nu voi mai putea participa anul acesta la niji. Sper ca o sa pot sa vin si eu cand o sa ma mut in Bucuresti, pana atunci poate o sa incerc sa trimit postere si lucrari, ca anul asta m-ati luat din scurt si n-am avut timp sa fac multe desene xD. Va multumesc oricum pt. faptul ca m-ati invitat sa va aduc lucrari si imi pare rau ca nu pot sa vin si sa intalnesc userii de pe zup.
Sper sa nu va suparati ca nu m-am tinut de cuvant e.e I'm really sorry
Well, dat fiind ca toata lumea de p-aici face la fel, ar fi dragut sa stiu si eu daca mai apare cineva pe la niji cu desene.
Eu inca vin... XD ummm...am facut si desene gen "exemple" pentru cei ce o sa ceara desenele pe loc ... Se pot vinde si alea ca desene traditionale sa zicem?? Gen in ultima zii daca e pe inserate si cineva le vrea?
Uhm, sure. Dar da-mi si tu add pe undeva ca sa vorbim, ca pe mess vad ca nu dau de tine.
In seara asta plec spre Bucuresti, am ramas cu un gust amar de la toata chestia asta. Topic inchis, daca vreti sa dati de mine ma gasiti uneori pe mess.
Pagini: 1 2 3