Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [split] hi!sunt noua!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

BlueGum

Zuppy02 tocmai m-am inregistrat pe acest site dar din pacate nu stiu mai nimic despre forumuri Zuppy11 o prietena m-a sfatuit sa intru pe un forum iar eu l-am ales pe acesta. (nu stiu daca m-am exprimat corect dar asta e ....)
Deci, cate ceva despre mine...
-Ma numesc Mihaela
-am 11 ani si fac 12 pe 23 feb.
-locuiesc in Galati
-fara suparare dar eu nu urmaresc anime-urile dar totusi imi plac
-singurul anime pe care il urmaresc este Naruto(personaje preferate: Naruto si Hinata)
-scop...pai...eu de o vreme scriu o poveste cu naruto care momentan o scriu in caiete(am scris deja 3 caiete si sunt la al 4-lea) iar prietena mea ma sfatuit sa o scriu si pe net
-sper sa ma ajutati si pe mn 4
buna mihaela ..
daca ai vreo intrebare despre forum sa nu eziti sa intrebi ...
pe oricine ai intreba sigur pe va ajuta...10
intreaba pe Shoutbox si te vom ajuta.
bine ai venit pe animezup...
sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni...
si asteptam sa iti postezi povestea cu naruto la Fan Fiction...
spor in continuare la scris si ne mai intalnim pe forum 10

BlueGum

Zuppy11 stiu ca voi parea stupida dar...nici nu stiu cum se deschide un fic sau ce e cu fan fiction asta....can you help me ? Zuppy11

InuYasha Hanyou

pai pentru inceput , bine ai venit mihaela ! ca sa deschizi un topic intri pe forum la sectiunea fan fiction apesi pe "new thread" si incepi sa scrii ..

happy posting and no spam ( nu prea cred ca sunt cel mai potrivit sa spun asta , si eu sunt nou xD )

BlueGum

Zuppy02 Dokusensha multumesc de explicatie, eh poate ca nu prea am inteles dar ma bucur ca ai incercat. vad ca membrii de pe acest site sunt foarte activi 4

[url=http://animezup.com/chibi/chibi.php?id=Mambrella][Imagine: chibi_1794.gif]
Mambrella ... buna...
Bine ai venit pe Zup...
Sa stii ca si eu sunt din Galati!
Scz ca am intervenit asa greu!
Multi ani inainte!
Buna Mambrella
Ne bucuram ca ai venit pe Animezuphug
tot ce te rog este ca pe viitor sa ai griga unde deschis topicuri mai ales ficuri si sper sa ne ntelegem bine:-p

BlueGum

se pare ca multi avem cate ceva in comun 4
si eu sunt zodie pesti
ah...da si o sa am mai multa grija und deschid topicuri Zuppy11

sper ca o sa ne cunoastem mai bine si ne vom imprieteni 4
Buna Mihaela ^^
Sper sa te simti bine pe forum , aici toata lumea e draguta si prietenoasa ^____^
La ficuri , mai intai trebuie sa-ti "inscrii" ficul . Adica citeste regulile si nu cred ca vor aparea probleme ^^

Ja ne !
Mambrella
21Ai un calduros Bun venit de la mine
21Inima-mi zice ca ne vom intelege bine , dar tepinde de tine...gata dau in dramatism2124
Deci sper sa ne intelegem bine si cred ca asa va fi
Asculta regula ...bla bla bla...bla bla-Distreaza-te
ja'21
Pagini: 1 2