Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutari din tara iepurilor!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Yohoooo, Neidhardt here!Si prefer, for now, sa ramana asa.I'm your regular manga/anime fan, nu am un anume anime preferat sau o serie manga preferata, fiecare imi plac din anumite motive si acele motive nu le pot compara pentru a decide castigatorul in topul meu,hey, pana si cele criticate au avut ceva ce mi-au starnit interesul.Pe langa manga si anime-uri imi plac mult jocurile video iar mica mea pasiune, din care traiesc, este desenatul, painting...it's a past thing, for now!!!Hmmm...what else...a da!Musica!Imi place mai tot ce tine de stilul 'Rock', vechi, nou, you name it.
Cred ca e ok pentru inceput, asa ca ma opresc aici iar daca aveti ceva intrebari, intrebati ca nu imi place sa musc...invers da...Anyway!

Cheers!
Bine ai venit pe Animezup, Neidhardt!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Aaaaaaaaaaaaa!!!!! Ai venit, ai venit, ai veniiiiiiiiiiiit! Hallelujah, I've been waiting, you bastard!

Uitasem ce username ai zis ca-ti pui, apoi am vazut semnatura si mi s-a aprins beculetul. xD Nu te bat la cap cu ce ar trebui sa te bat la cap ca stii cu ce se mananca forumurile. Welcome! Hugs la tine. 4
Bine ai venit!
Cati ani ai?
Pe ce forum-uri ai mai zapovit?
Joci ceva? (MMO, MMORPG, single player etc.)

Apropo, misto nickname.
Mdeterminated
@Agrona
Sank you!

@yaoi maniac
Glad to be here!In privinta varstei...22 ani dar cine ma vede nu-mi da atat -.- "ha! credeam ca ai 16 ani"...annoying!
Am mai fost pe manga-anime, pe vremea cand era puternic!
MMO-uri nu prea mai joc.Obisnuiam sa joc WoW si Aion alot dar mi-a pierit cheful dupa un timp.Acum m-am apucat de LoL dar si acolo, intru odata la un secol sa mai fac un meci cand ma plictisesc la job.Jocuri single player, aici o duc mai bine, dar in general ma intereseaza RPG-uri gen Dark Souls sau Persona.
Citat:Obisnuiam sa joc WoW si Aion alot dar mi-a pierit cheful dupa un timp.

Pandas, killing "cheful" since forever

Bine ai venit pe zup, nemarginitul teren de bataie a llamelor unde unicornii zburda veseli printre topicuri.
If Dark Souls, then Dragon Age?

Willkommen and may Wotan bless you.
Mdeterminated
@Stormrage
Thank you mate!
Dragon Age Origins mi-a placut, al 2-lea m-a plictisit atat de rau incat nu am avut taria sa-l termin.