Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Baieti vs Fete V2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
189
Bravo~
caracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaracterecaractere
190
Ananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananananana~:3
Oh, shiet, is Andy on. Si tastatura mea nu vrea sa fie pe romana la ora asta. Da duck.
189

@Ana, dap, tot lucrez, sper sa il gat pana cel tarziu joi.. grrr! Si nu ti las eu singurica c:.
@Dorel, eu ma folosesc mult de cut. Cat despre flashes, de fel foloseste-le pentru beat uri mai puternice, mai hard, depinde, incearca sa vezi daca cu sau fara flash e mai bine. C:
190
Este on cateodata~ huehue
Swogswogswogswogswogswogswogswogswog
Nah, asta e, mai sunt ?i eu on...189
190
Tsk~ Esti si tu~:3
Dar pe chat de ce nu prea stai?
190
Anananana~
Kanako, Hanabi~
188
Te-ai scufundat. :< Lasa colacul de salvare vine vineri si scapi de greu! Mult spor pana atunci. *big Hug* Eu bine, mai fac cate o mica pauza. XD Mi-a mai trecut r?ceala. Optimismul t?u m-a ajutat! Hihi~
Andy~ sotiorule~ ce faci?