Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: DOTM Iulie - Intrari
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Tema pentru luna asta la concurs este : Pijamale

Reguli:

1. In primul rand, fara desene plagiate sau copiate pe geam. Daca sunteti descoperiti veti fi imediat descalificati + warn si imposibilitatea de a mai participa vreodata la DOTM.
2. Fara desene editate in Photoshop, Gimp, Photoscape sau alte programe de editat. Prin asta intelegand fara brushes/textures/etc. In cazul in care aveti un scaner mai putin bun sau ati facut poza desenului puteti doar sa ii mai accentuati liniile.
3. Concurentii pot sa voteze, dar desigur, nu propriul desen.
4. Comentariile mai scurte de doua randuri si cele pe 'prietenie' nu o sa fie luate in considerare.
5. Lucrarile vor fi anonime, drept urmare mi le trimiteti mie.

Perioada desfasurarii Inscrierii

De azi intr-o saptamana (probabil 2)
Me-me-me-me! Eu particip! Felicitari celui/celei care a ales tema, ludic~, est la una fabuloso!
Eu am spart gheata, acum hai toti useri care au ceva talent la desen adunati-va!
Uh, ma bag si eu. Acum na, toate au un inceput, pana si eu in DOTM. Tema imi place (poate de aia m-am si bagat tocmai acum), e accesibila.
I'm in! Tema e tare simpatica! Poate asa inviem si DOTM. Smile
Uhm, ce inseamna perioada de inscriere de "probabil" doua saptamani?
Voi incerca si eu sa fac ceva. =w=
thisonehundredcharactersthingisannoyingasfuck.
Ma bag si eu, desi nu ma incanta partea organizatorica a concursului. Tema e simpatica, totusi.

blablablablacaracterecaractere
Deci care e deadline-ul concret? 18 sau 25? Stiu ca de obicei inscrierea dura doua saptamani, deci probabil 25...?
Mai este valabila inscrierea? Daca da... Ma bag si eu... am copt un desen pe tema asta si cred ce e ok. ^.^ Cam pe la cine il las?
Sunt confuza, se mai tine concursul?
/characterscharacterscharcterscharactersmoarcharacters/