Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: O noua tema
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am instalat astazi o noua tema pentru forum! Sper sa va placa!
Daca nu, puteti oricand reveni la cea veche accesand panoul de utilizator - optiune editare si selectati tema dorita!
Mie imi place foarte mult noua tema! Ma cam saturasem de alb+portocaliu ... obositor pt ochi X.X Bravo!
Yap Yap....imi place aceasta tema...e mai dark...si exact cum a spus Hiryyu_Hina...cea de dinainte era cam obositoare pentru ochii...asta e mai...cool!!1010
nice theme choice Flaw...much better then the old one
Inca nu am reusit sa imi zic parerea ... pai ce sa zic sincer noua tema imi place foarte mult,desi sunt mai multe : aia albastra,black rose,defaultul ... cea noua mi`se pare cea mai buna,nici nu deranjeaza la ochii , eu tot pe aia portocalie am ramas [lol] ,ce sa zic m`a 'atasat' de ea XD
nu imi lace egrul. Asa ca mi-am selectat portocaliul. Da nu am nimic impotriva acestei noi teme daca altor useri le place aceasta tema cu fondul negru.

crishina

ce fel de tema??????????????Scuze daca intrebarea e stupida dar sunt noua si nu stiu despre ce e vorba!
Wanna bet? 21
Check the topic date.