Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: POTM Aprilie - Vot
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
POTM - Aprilie - Vot
Tema: Ora de aur
Cum se voteaza?


Fiecare membru al forum-ului poate vota, chiar si cei care concureaza - desigur, nu propria fotografie -. Cei care decid sa participe cu cate un vot, sunt nevoiti sa-si argumenteze alegerea/alegerile. Puteti vota maxim trei fotografii.
Votarea se va termina pe data de 31 Aprilie.

Undercover
Nameless I
Nameless II
Nameless III
A new day ahead.

Succes!
Undercover: O astfel de imagine vroiam sa vad la aceasta tema. Ce ma deranjeaza e frunzisul acelui copac, insa poza este reusita.
Nameless I: "Ora de aur" este surprinsa in momentul ei de glorie, insa acea terasa inconjurata de copaci rapeste din farmecul pozei facand-o sa para putin banala.
Nameless II: O imagine destul de interesanta. O poza artistica asi putea spune. Imi place. Lumina soarelui adauga un surplus de frumusete naturii.
Nameless III: Sincer? Nu mi se pare deloc in tema... O poza trimisa pentru a se afla in treaba dupa parerea mea. Singura chestie interesanta mi se pare acea raza de lumina.
A new day ahead: Well.. O poza interesanta. Este bine realizata chiar daca nu este cu totul in tema. Destul de interesant paisajul si norii aceia au forme pe care rar le vezi. Imi place si pot zice ca'i o poza artistica deasemenea.

In fine, votul meu va merge la Undercover. Crazy-monkey-emoticon-156
Un singur vot? Haide?i oameni buni...
Msadtroll
Nu prea le am cu fotografia, dar imi incerc si eu norocul.

Prima poza pe care o votez este "A new day ahead". Imi place din toate punctele de vedere. Nuantele cerului si norii aceia formeaza un tablou frumos si usor de privit. Plus, i-a fost dat un titlu ce se potriveste de minune cu fotografia. Nu m-au atras genul acesta de peisaje niciodata, dar in momentul de fata poza mi se pare geniala. Plus, eu consider ca se incadreaza destul de bine in tema.
Iar a doua poza este Nameless II. Am avut mereu o slabiciune pentru pozele ce surprind mai in amanunt detaliile. Apreciez cum a fost surprinsa lumina, un lucru ce incadreaza mult mai bine fotografia in tema.

Psycho XD
Undercover - Stormrage - 3
Nameless I - Sy - 2
Nameless II - Aggie 1
Nameless III -Jigoku 1
A new day ahead. - Batsy 8

Congrats Grazi nee. Astept pm cu editia urmatoare ^^