Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Click ?i vei vedea.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bine ai venit pe Animezup, Juvia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Seara buna, Serenaaaa, si bun venit pe planeta noastra!

Fii activa pe cat poti, distreaza-te si fa-ti prieteni. Are rost sa mentionez regulamentul? Cred ca l-ai citit (daca nu, click pe semnatura lui @Zuppy). Daca ai vreo problema nu ezita sa trimiti un mesaj.

Oh, and, yes. I want your tumblr. 5
Esti amuzanta Mhahaha

Welcome, welcome Yondaime
Bine ai venit pe la noi, Juvia-chan!
Ma bucur ca a aparut pe aici inca un fan Fairy Tail (ca sa le facem concurenta celor cu Naruto) si sper sa fii activa pe forum si sa ramai mult timp alaturi de noi.
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (gasesti id-ul la profil). De asemenea iti stau la dispozitie moderatorii globali in caz ca nu-s p-aici: @Stormrage, @MajinCloud si @Yondaime

Distractie placuta pe Zup si daca-l vezi pe Gray pe undeva, sari pe el!
Buna, Tumblristo (I see you are more on THAT side of Tumblr, but anyway, nice to meet you!). Vreau sa spun, Serena.
Bine ai venit si sunt sigura ca iti vei face prieteni!
Mafia noastra e misto. Guncold O sa te integrezi repede.
Hei yaoi maniac . pupic
?tiu, sunt de 2 zile aici ?i deja totul mi se pare atat de ' $huk@r 'Mmegusta
Mersi de primire.~
Servus @Costin!
Aww, you're soo deep, I can't see you anymore. 21 Diacriticele sunt sexy ?i intelectuale, folosite de persoane la fel de sexy ?i intelectuale, to?i ?tim asta. Mersi fain. Btw, nu eu am f?cut avatarul, l-am ?menglit de pe goag?l, mi-era lene s? fac unul cu propria mea putere, era luni, cine avea chef de a?a ceva? Myaoming
?i tu la fel cu aceast? goodgirl/badgirl *sunt la limit?..* Mfuckyea
Mersi fain de primire, have a nice day. 4
Pagini: 1 2