Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dragoste cu obstacole ( sasuXsaku) +14
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
hmmm..chiar imi place fikul tau...:D:D:D
vad ca te straduiesti cat de mult poti..si te felicit pt asta..;););)
-->cat despre ultimul capitol...superb..[ca idee.:X:X]
-->pff..scapa de punctele de suspensie..devin suparatoare...;)

maara_chan

Here comes the 4th chapter ^^ Imi cer scz pentru punctele de suspensie..da trebuiasa marchez cumva toate balbaieturile lor si nesiguranta :D Sper ca intelegeti . Oricum...eu o sa incerc sa nu mai pun atatea . Sper sa va placa acest capitol :P E cel pe care il asteptati :-" . Astept pareri .


4.Scancete
-Hai ! Sa ne urcam in masina !
-Bine .
-Esti emotionata ?
-Pai...tu ce crezi ? il intrebase rozalia cu o voce rautacioasa si ironica .
-Judecand dupa felul in care te comporti , as zice ca esti chiar panicata . Gandeste-te...e pentru binele amandurora .
-Termina cu atitudinea asta de copil .
-Bine , dar fii sincera .
-In legatura cu ce ?
-Ai mai facut-o vreodata pana acum ?
Sakura era deja transpirata din cauza emotiilor care pusesera stapanire pe inima ei frageda , insa dupa intrebarea barbatului , simtea cum i se inmuiau picioarele . Incerca totusi sa nu para asa de speriata .
-O sa primesti curand raspunsul la aceasta intrebare , raspunsese tipa care incerca sa il puna pe jar pe Sasuke .
-In cazul asta , abia astept sa aflu raspunsul .
Fata nu a mai scos niciun cuvant pana cand nu au ajuns la casa tipului . Dupa ce au coborat s-au indreptat amandoi spre intrare . Desi speriata , rozalia nu avea cum sa scape detaliile casei in care locuia si analiza cu atentie fiecare coltisor . Imediat cum au intrat , cei doi au fost invaluiti de tot felul de miresme ce veneau din interiorul locuintei luxoase . Pe jos , numai marmura si gresii scum.pe . Nuantele calde ale peretilor si deosebitele ornamente interioare reflectau o latura sentimentala a lui Sasuke , pe care Sakura nu o vazuse niciodata . Era uimita . Chiar incepuse sa se gandeasca la faptul ca toata chestia in care intrase nu era chiar " un capat de lume " . Dar in ciuda acestor lucruri , teama ei nu disparuse complet . Tinerii s-au indreptat spre dormitor , care era de asemenea calduros si primitor . Erau asezate prin diferite locuri ale camerei lumanari parfumate . Acestea reuseau sa redea o atmosfera romantica , starnind din ce in ce mai mult admiratia tipei . Deodata , in toata linistea a inceput sa rasune vocea barbatului care ii gadila auzul fetei :
-Deci , ce zici ? Iti place ?
-Oau ! Abia acum vad o alta latura a ta .
Sakura incepuse sa se rusineze , obrajii-i devenind inflacarati .
- O latura mai..una mai...nu stiu...sensibila !
In acel moment Sasuke s-a apropiat de ea , luand-o in brate cu tandrete , dupa care a asezat-o intinsa pe pat , fiind gata sa exploreze un teritoriu necunoscut . Atingerile lui o faceau pe Sakura sa tresara , starnindu-i fiori care ii cutremurau simturile . El , cu o mana se sprijinea , iar cu cealalta deschidea usor nasturii de la camasa care ii punea in evidenta sanii mari si rotunzi . Cand a ajuns la ultimul nasture , Sakura a ridicat capul si l-a sarutat cu pasiune , insa sarutul a fost unul lung , nu ca cel din restaurant . Limba sa reusise usor sa se strecoare printre buzele lui moi si catifelate care starneau placere la fiecare atingere . Dupa ce a desfacut si ultimul nasture , Sasuke a luat-o de maini pe fata si i-a dat camasa jos .
Ea deja uitase de emotii si incepuse sa devina putin brutala . Dupa ce s-a napustit asupra lui Sasuke , l-a dezbracat usor , admirandu-i corpul bine-facut , gol , la fel facand si el . Formele ei rotunde si mari il atrageau nebuneste pe tip , care abia se putea controla . Pofta nebuna crestea din ce in ce mai mult . Sakura era transpirata , iar acele emotii de mai devreme revenisera . A sarit in bratele lui Sasuke , iar el a trantit-o pe pat , spunandu-si in gand " Acum e momentul ! "
Dupa mai multe momente fierbinti , ea a scos un sunet care mai degraba semana cu un scancet
- Uh...Stai..Ah...Opreste-te !
Barbatul abia mai putea sa vorbeasca , fiind aproape extenuat :
-N..N...Nu pot acum !
Deodata , Sakura a scos un strigat , iar el a strapuns-o incet .
-A..Ah...
-Hei...deci...cum e ? reusise el sa rosteasca printre gafaieturi .
-Taci si continua ! se repezise rozalia la el , care era extrem de incantata de alegerea facuta , cel putin pe moment .
-Aha...deci acum iti place , ai ?
-Vezi ca strici tot farmecul !
-Bine , bine !
Tipul incepuse sa rada , dupa care a continuat , explorandu-i corpul tipei care era atat de catifelat . Buzele sale ii muscau mereu pielea , iar ea tresarea si se cutremura de fiecare data . Din cand in cand isi trecea mainile prin parul sau , iar el statea tolanit cu capul pe pieptul ei gol si aratos .
Dupa inca 15 minute fierbinti , cei doi s-au indreptat spre jaccuzzi , unde s-au rasfatat unul pe altul cu sarutari si atingeri placute si strapungatoare . Ea simtea ca este in al noulea cer , iar el reusise sa isi sature pofta , insa simtea mereu ca ar vrea sa continue . Deodata , Sakura s-a apropiat de el si l-a intrebat :
-Deci , cand imi primesc banii ?
Sasuke a fost socat de intrebarea pe care i-a pus-o si i-a dat un raspuns pe masura :
-Aa...deci vrei sa spui ca in toate clipele minunate pe care le-am petrecut , tu inca te gandeai la acei bani ? Intr-adevar , stiu ca incerci sa iti salvezi mama , dar , totusi . Vrei sa spui ca nu ai simtit nici macar o farama de placere ? Adica...lasand deoparte intelegerea noastra...Nu ti-a pasat nici macar putin de mine si de sentimentele mele ?
-Rozalia s-a ridicat brusc si a continuat discutia pe un ton dur :
-Care sentimente ? Stiu ca tot ceea ce ai facut a fost doar pentru a te juca cu mine , doar pentru a-ti satisface tie nevoile . Iar eu am facut-o doar pentru a capata banii .
Cuvintele ei i-au rasunat in minte .
-Po..Poftim ? Dar ..dar...stii bine ca nu acesta a fost motivul ! Am facut asta pentru ca am anumite sentimente fata de tine .
-Da...sigur ! Spune cui te crede !
Fata a iesit in graba din baie in cautarea unor haine , cu dorinta de a pleca cat mai repede . Desi ii facuse placere , nu vroia sa recunoasca . In timp ce umbla goala prin dormitor , scormonind dupa hainele cu care venise , Sasuke , care era infasurat in jurul braului cu un prosop , incepuse sa ii vorbeasca pe un ton misterios si ironic , incercand sa para neafectat dupa ce a fost jignit de cuvintele tinerei , desi inima lui era strivita si umilita :
-Hei , papusa ! Ai uitat banii !
-Mda...multumesc mult ca mi-ai amintit , a raspuns ea cu o voce dura .
A intins mana cu intentia de a lua banii , insa barbatul a refuzat sa ii dea . Stia ca mama ei suferea si nu se simtea bine facand acest lucru . Dar dorea sa se razbune pentru vorbele grele pe care i le-a marturisit rozalia .
-Hm...nu asa repede !
-Hei , despre ce vorbesti ?! Doar ai promis ! Ai incalcat intelegerea noastra !
-Ei bine , poti sa spui si asa !
In urmatoarea clipa , Sasuke a dat jos prosopul si s-a indreptat spre ea . Setea de razbunare ii declansase iar pofta nebuna de la restaurant . Cu brutalitate , a trantit-o pe fata pe pat . Ea a incercat sa riposteze , insa efortul sau a fost in zadar . Bratele puternice ale barbatului o tineau strans de pulpe , neputand sa iasa din stransoare .
-Hei..c..ce..ce crezi ca faci ? AAAAAAAAAAAA !!!!!!!!! Lasa-ma ! Nemernicule ! Lasa-ma ! Da-mi drumul ! AAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mda . Urate tipete . Aici se incheie al patrulea capitol . Stati sa vedeti ce o sa fie in urmatorul ! Mu hahahaha ( i'm such a perv...oops ^^ ) . Sper ca v-a placut , in ciuda faptului ca ar fi trebuit sa descriu mai bine momentu...ma rog :)) intelegeti :))
eu prima!
ficul tau e super,e cel mai bun fic de incepatori pe care l-am citit daca o sa exersezi destul, cine stie poate o se devii artista site-ului :d
acest capitol a fost very very perv, nu prea ai greseli de exprimare si cred ca ai descris destul de bine momentele pasionale dintre cei doi,dialogul nu este sec
la povestea cu luatul banii lor in schimbul unei nopti cu el te-ai inspirat dintr-un film cred pt ca e o intamplare foarte asemanatoare
astept next si gambate la scris si sa nu renunti ca fac urat si mai renunta la punctele de suspensie
astept urm cap:zuppy10:
chiar as vrea sa te felicit:zuppy02:...ai un fic destul de bun..nu pot sa spun minunat dar imi place mult...mai ai ceva de lucrat la el..dar deja ti-au spus ceilalti unde ai gresit...astept urmatorul capitol..sa stii ca incepe sa imi placa mult ficul tau...deci ai grija la cum scri urmatorul capitol...bye:bye:
wtf...se incinge atmosfera pe'aici..:hot:...a fost super..:X:X iti ador fikul...saracu sasuke...=(( are inimioara sfasiata...
thuamniii...#-o..de ce mereu ranim persoanele pe care le iubim...de ce???..:(( :nh:..astia doi se ranesc unul pe altu..ca sunt..PROSTUTI...[sa nu zic altfel...]
..si in legatura cu punctele de suspensie...te inteleg..daca observi am si eu sindromul asta :=) :))
...succes in continuare!!!:D:D
JA'NE :bye:
p.S.gambate cu nextu

maara_chan

Konnichiwa mina ^^ . Gomen , dar o sa intarzii cu cap 5 . Am lucrat o mare parte din el dar nu e complet . Nici nu am timp in perioada asta ...multe teme de vacanta ...pe care nu le-am facut :-":-L...Sper sa postez cat mai curand posibil . Si gomen gomen gomen gomen inca o data ^^ :-s . Ja Ne ^^

maara_chan

Konnichiwa ^^ In sfarsit am ocazia sa postez al cincilea capitol . Imi cer scuze pentru intarziere :(..Da stiti si voi cum e cand incepe sc >.<... Pai...asa cum am mai zis , nu prea am ce sa fac cu punctele alea de suspensie , in sensu' ca trebuie sa marchez cumva balbaielile lor si nesiguranta . O sa incerc sa le folosesc in mai mica masura , dar nu pot scapa definitiv de ele . Asta doar daca imi puteti da vreo idee cum as putea sa redau tot ceea ce am zis mai devreme . Sper sa va placa acest capitol . Si ca de obicei astept opinii in legatura cu ce ati citit :D . Enjoy //.^

5.Viol
Tipetele nu au incetat prea devreme , barbatul apropiindu-se si mai mult de ea :
-AAAAAAAAA !!!!!!! Ce ai de gand sa faci ? Il intrebase Sakura speriata ?
-Stai linistita , frumoaso ! Nu o sa dureze mult , cred .
-Ce vrei sa sp..
In acel moment el s-a napustit asupra ei ca un leu infuriat si a inceput sa o muste de gat , lasandu-i usoare urme pe pielea sa sensibila . Ea l-a rugat sa inceteze , insa la fiecare rugaminte , el devenea si mai salbatic si dur :
-Whoa !
Mainile sale ii cuprindeau trupul bine-facut , insa pentru ea totul se transformase dintr-o placere intr-un adevarat cosmar . Desi atingerile lui inca o faceau sa tresara , era panicata , ca si cand totul ar fi fost ceva neoficial , un viol . Bratele sale puternice nu o mai lasau pe fata , iar palmele sale ii explorau corpul suav , atingandu-i pulpele . La un moment dat , lasase o dara de saliva pe pieptul sau aratos , ca si cand s-ar fi infruptat dintr-un fruct interzis .
Tipetele fetei au continuat , insa s-au accentuat in clipa in care el a strapuns-o din nou pe fata , insa de aceasta data cu brutalitate , jocul lui transformandu-se in ceva dureros si exagerat . Dupa ceva timp ea a incetat sa mai tipe , cautand sa se elibereze din stransoare . Deodata s-a auzit iar un strigat care sugera placere dar durere . Insa de data aceasta , Sasuke a fost cel care a tipat , din cauza faptului ca Sakura il muscase in zona sa sensibila . Din cauza durerii , el nu a mai rezistat si a impins-o cu forta , facand-o pe tipa sa cada din pat si sa se loveasca puternic cu capul de coltul noptierei . Ea a scos un geamat de durere , determinandu-l pe barbat sa se ridice brusc si sa vada ce se intamplase . O gasise intinsa pe covor . El a reactionat imediat cum a vazut-o , gandindu-se la greseala pe care a facut-o :
-Sakura ! Esti bine ? Sper ca nu te-ai ranit .
In timp ce o ridica de pe podea , a observat o dara de sange care tasnea din partea stanga a capului . Inima incepuse sa ii bata cu putere , cum nu ii mai batuse pana atunci .
-Oh , nu ! Ce am facut ?
In acel moment , niste lacrimi pline de durere si disperare au inceput sa curga pe obrajii sai catifelati si imbujorati . Era asa de panicat , incat nu stia cum sa procedeze ca sa opreasca sangererea . Deodata s-a oprit , hotarand sa se calmeze . Dupa 2 minute , s-a dus repede pana la bucatarie si a facut rost de niste pansamente . A luat-o pe fata usor in brate , a pansat-o , dupa care a imbracat-o cu hainele in care venise . A intins-o pe pat si a asteptat pana dimineata , cand ea s-a trezit cu o durere groaznica de cap :
-Ce , ce , ce s-a intamplat ?
-Sakura ?! Te-ai trezit ?
Sasuke a reactionat cum ea nu se astepta in clipa in care ea a deschis ochii verzi si plini de tristete . Fiind atat de bucuros , a imbratisat-o si a sarutat-o , insa ea l-a respins .
-Da-mi drumul , te rog , a raspuns ea cu pe un ton ferm , dar foarte serios in acelasi timp .
El si-a dat imediat seama din ce motiv a fost indepartat .
-A , Asculta ! Vreau sa imi cer...
-Nici macar nu vreau sa aud ! Ar fi trebuit sa te gandesti mai bine inainte sa faci ceea ce ai facut . Dar , acum , asta e . Nu mai poti da timpul inapoi.
-Sa dau timpul inapoi ca sa ce ? Hai , recunoaste ca nu a fost prea rau !
-Nu stiam ca pentru tine , a viola pe cineva este un lucru bun !
-Nu, nu ma refeream la asta !
-Atunci la ce te refereai ? Vorbeai de partea in care m-ai trantit din pat , iar eu m-am lovit cu putere de coltul noptierei ? Asta vroiai sa spui ?
Vocea Sakurei devenise revoltata si devenea din ce in ce mai ridicata . Sasuke incepuse sa se balbaie , fiind jenat si rusinat de fapta sa murdara . Glasul indurerat al fetei ii transmitea si lui posomorarea din sufletul pur si nevinovat al tinerei . Abia atunci realizase el raul pe care il facuse .
-E , e , eu regret ce s-a intamplat , dar in acel moment , n , nu gandeam logic . Vorbele tale m-au ranit atat de tare incat am simtit nevoia sa ma razbun intr-un fel . Sa stii ca nici eu nu m-am simtit mai bine . Desi am avut parte de senzatii placute , inima mea a fost in tot acest timp nelinistita .
-Mda , sigur .
Sakura s-a ridicat brusc de pe pat , si s-a indreptat catre usa , spunandu-i barbatului :
-Apropo , imi vreau banii !
-A , sigur . Imediat .
El a intrat intr-o camaruta , unde se afla un seif cu bani , bine izolat . A scos de acolo un plic si i l-a dat fetei . Ea nu s-a mai sinchisit sa isi ia la revedere , insa el a incercat sa isi ceara scuze . Totul a fost in zadar .
-De ce te comporti asa ?
Sakura nu i-a mai raspuns , insa l-a sagetat cu o privire incruntata si sfasietoare care a trecut chiar prin inima lui franta , accentuandu-i durerea . Ea a iesit din casa si a trantit usa cu forta . Zgomotul asurzitor a spart tacerea prezenta in interiorul cladirii . Sasuke a hotarat sa o lase in pace pentru ca orice ar fi incercat sa ii spuna ar fi fost degeaba .
Fata a plecat spre spital cu gandul la tot ceea ce s-a intamplat . Din fericire , supararea sa era putin alinata de faptul ca urma sa isi salveze mama . Peste ceva timp a ajuns in fata spitalului . A urcat in graba scarile si s-a indreptat direct spre camera respectiva .
Cand a deschis usa , a vazut-o pe femeie intinsa pe pat . Discuta cu medicul care se afla langa ea . In acel moment Sakura le-a dat veste uimitoare :
-Mama , domnule doctor , operatia va avea loc !
-S , Sakura , dar...
-Am facut rost de banii necesari ! Nu e minunat ?
Pe fetele celor doi adulti se citea nedumerire . Barbatul din incapere i-a spus fetei pe un ton calm :
-Gestul dumneavoastra este extrem de generos . Dar...
-Dar ce ?
-Pai , aseara am mai aruncat o privire peste rezultatele analizelor mamei dumneavoastra si am aflat ca a fost o greseala .
Sakura a tresarit , scotand un sunet cam ciudat :
-Ha ?
-Mama dumneavoastra nu sufera de leucemie . Este doar o viroza trecatoare . Ne pare rau pentru greseala .
Rozalia a ramas fara cuvinte . In sufletul ei se auzeau numai tipete .
-A , da . Cred ca aveti dreptate , a rostit ea cu jumatate de gura . Imi pare rau , dar trebuie sa plec .
-Bine ! Eu voi veni maine acasa .
-Ok . Pa pa , mama ! La revedere , doctore !
In timp ce cobora treptele , pe obraz au inceput sa tasneasca lacrimi pline de suferinta si posomorare . Tot ceea ce facuse fusese in zadar . Inima sa era agitata . Simtea ca ii vine sa urle , insa nu dorea sa se faca de ras .
Intre timp , cand a iesit din cladire , l-a vazut pe profesorul Koto , care citea un afis de pe un stalp . I s-a luminat chipul , gandindu-se ca gasise pe cineva care o putea asculta . Dorea sa discute despre problemele pe care le avea si sa se descarce . El , de asemenea , s-a bucurat cand a intalnit-o .
-Hei , Sakura ! Ce bine imi pare sa te vad !
-Buna , profesore ! a exclamat ea cu entuziasm , dupa care s-au imbratisat .
-Ce mai face mama ta ? Parca avea leucemie , nu ?
-Pai , totul a fost o greseala . Oricum , nu conteaza .
Pe chipul fetei se citea durere , care a fost usor remarcata de catre barbat , determinandu-l sa o intrebe :
-S-a intamplat ceva , rozalia mea ?
-Pai , din moment ce dumneavoastra sunteti singurul care ma intelege , banuiesc ca as putea sa va spun . Asta , daca sunteti dispus sa ma ascultati .
-Bineinteles ! Poti sa plangi linistita pe umarul meu .
Desi rostise acele vorbe , in spatele lor se aflau numai minciuni . Lui nu ii pasa de suferinta ei . El avea alt scop , care urma sa fie descoperit mai tarziu .
-Haide , sa facem o plimbare !
-Bine .
In timp ce au mers , fata i-a povestit totul . Desi Koto parea ca este si el indurerat , in sufletul sau radea si se bucura de necazul ei . Dupa aproximativ o ora , cei doi s-au despartit :
-Imi pare rau , profesore . Trebuie sa ma duc sa ii inapoiez lui Sasuke acesti bani .
-Cum ? De ce ? Mai ales dupa cate ai indurat .
-Stiu , dar avand in vedere ca a fost o greseala , nu ar fi corect sa iau banii pe nedrept .
-Hm , pai faci cum crezi tu . Eu nu te opresc .
-Bine . Pai am plecat . Ne vedem mai tarziu !
-La revedere , scumpa mea rozalie !
In timp ce se indrepta spre locuinta lui , inima ii batea cu mare putere . Ii era si frica , gandindu-se ca "domnul salbatic " ar putea ataca din nou . Insa nu a fost asa .
Cand Sasuke a auzit soneria , era foarte curios sa vada cine este . Dar cand a vazut-o pe ea , a ramas nemiscat .
-Buna ! Deci te-ai hotarat sa imi accepti scuzele ?
-Fii sigur ca nu ! Ia banii astia inapoi .
-Stai , de ce ?
-Totul a fost o greseala . Mama nu a avut leucemie .
-Poftim ?
-Da . Ei bine , nu cred ca vrei detalii , deci , pa !
-Stai stai , bineinteles ca vreau !
-Oricum , de ce m-as obosi sa povestesc totul cuiva ca tine ?
-Deja incepi sa ma jignesti !
-Acum incerci sa ma faci sa ma simt prost sau ce ? Lasa prefacatoria , ca nu iti merge !
In acel moment , a parcat in fata casei o masina luxoasa , de un gri metalizat care iti strafulgera privirea . Din masina a iesit un barbat bine-facut cu parul castaniu . Era profesorul Koto . Venise neanuntat . Sakura s-a bucurat din nou sa il vada .
-Profesore Koto ! Ce faceti aici ? a intrebat fata curioasa , dupa care cei doi s-au imbratisat cu caldura .
-Buna , rozalia mea ! Am venit sa te iau . Trebuie sa vorbim .
Cand Sasuke i-a vazut alintandu-se si imbratisandu-se , in sufletul lui se nastea ura si dusmanie . Stia ca era ceva in neregula cu acel Koto . Privirea fierbea de ciuda . Corpul ii tremura de furie . Koto l-a salutat , insa el i-a raspuns in alt mod :
-Buna , Sasuke ! i-a spus profesorul pe un ton serios .
Brunetul nu s-a mai putut abtine si i-a azvarlit un pumn in fata , facandu-l sa scuipe sange pe jos .

Mda...urat , nu ? :)) Eee...trebuie si putina actiune , nu numai dragoste :-" . Sper ca v-a placut si sper sa nu am prea multe greseli . Daca aveti sfaturi , le accept cu placere ^^ . Dar sa nu fie prea dure :-s . Ja Ne !
Hy ^^ Am dat si eu peste fic-ul tau ^^" si vreau sa-ti spun ca este foarte reusit :zuppy02: ^^ imi place ca le-ai schimbat personalitatile ^^ m-am saturat de acelasi Sasuke rece si dur >_<" but :)) nici cu plansete nu-mi place :)) etto...but este fic-ul tau si faci cum vrei ^^"... tin sa te felicit ^^ nu ai avut nici un fel de greseala ^^ cred ca ar mai trebuii sa bagi putina desriere pe ici pe colo but ii bine si asa ^^ o daa... sa nu uit ^^" Koto ala ii bou >_<" ce o vrea sa-i faca Sakurei >_<" bine a facut Sasuke cand l-a lovit ^^... so spor la scris... Ja` ^^

the_blue_eyes

super tare ficu' tau.....imi place...........pentru ca ai o idee proprie.......adica.........sasuke pop star........si sakura o fata care se tine de carte..........imi place ideea........si sincere FELICITARI.......desi nu prea imi place de profu ala koto........hmmmmmm..........prea e prefacut........dar asta e un lucru bun face..........face ca ficu' sa aiba mai multa actiune.........dar io cred ca dupa pumnul asta(asa ii trebuie, bravo sasuke)...........isi arata adevarata fata..........il omor daca ii face ceva lui sasuke sau sakura.........eeeeee asa..........hai ca incep sa deraiez........deci bafta la scris si grabeste-te...........te pup.....:*:*:*:*........Ja Ne!
Dupa cum vezi, sunt o mare fana a ficului tau, acest capitol a fost reusit, nu ma asteptam ca Sasuke sa faca asa ceva
Iti cateva sfaturi care ajuta la estetica ficului tau:
*Incearca sa mai diminuezi folosirea punctelor de suspentie, strica aspectul*
*Dupa semnele de punctuatie lasa mereu spatiu, nu si inainte de ele, pentru ca ficul tau sa aiba un aspect, mai frumos*
In rest totul e bine
Gambate kudasai :bye:
Pagini: 1 2 3