Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Costin, problems?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bine ai venit pe Animezup, Costin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit!
Imi place felul in care scrii, de abea astept sa iti citesc si cateva lucrari (in caz ca o sa le postezi).
Te uiti la filme horror asiatice? (am cateva recomandari, fiindca iubesc filmele horror si cele psihologice -la fel si cu anime-urile)
Am citit la profilul tau ca iubesti Mirai Nikki. Ce parere ai despre Yuno Gasai? In opinia mea, e o psihopata ce ajungi imediat sa o iubesti si sa o slavesti.
Descrierea ta mi-a parut absolut infricosatoare... * sa nu mai ascult Haunted, clar * Si eu o sa-ti spun C. It's easier.
Si * iarasi aglomerez frazele cu "si-" uri *, Zeus, m-ai impresionat. * sunt o fiinta usor impresionabila, ce pot spune~ * Intrebari? Of course~
1. Alege un cuvant: macabru sau lugubru
2. Care e cuvantul tau preferat? * he-he, what a stupid question... *
3. Your biggest dream?
4. Care e cel mai enervant lucru pentru tine?
5. Ce calitati apreciezi la tine/persoanele din jurul tau?

Oh, si eu urasc generalizarile. And, yeah, the age is just a number. What really matter is the person beyond that number. * oh, o sa dau in sofisme~ * Ah~ Yeah, I'm Clau. ^^ Nice to meet you and welcome here. This is all.
Salut, bine ai venit pe AnimeZup. Ne-am ciocnit din intamplare pe AnimeKage la sugestii, parca. Sper sa te simti bine pe aici Beardthing
Stai linistit, dude. Incercam doar sa imi dau seama daca tu erai. Daca vrei sa faci si pe aici caternica, te asteapta topicul Lama Drama. Esti asteptat pe acolo Lebron
Pagini: 1 2