Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Prin ochii visatorului
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4
Woooo!!Soc,soc,soc!Anthony este casatorit si are si copii?!Nu cred asa ceva,e un vis urat! :head-crazy-rabbit-emoticon: De ce,Doamne,deceeee?!Ok,revenind pe Pamant ,saracul Seba,imi pare asa rau de el!Eu sincer daca eram in locul lui,l-as fi luat la picioare/palme/pumni pe Anthony.Nu stiu cum a putut face una ca asta!!!Cand am citit faza,sincer l-am trecut pe lista mea neagra,avand toate sentimentele mele de ura asuprea lui *tot ce a facut a fost asa de nedrept,Seba merita sa stie adevarul* dar l-a salvat sfarsitul capitolului,partea in care si-a marturisit sentimentele m-a impresionat,si pentru asta il felicit! Debea astept capitolul viitor,sunt extrem de curioasa ce se va imtampla cu cei doi.Spor la scris si bafta in continuare!
Femeie, m-ai ucis, incet si dureros!!! Si chiar voiam un happy end, fiindca in momentul asta ma simt deja trista si end-ul tau nu m-a ajutat ci m-a intristat. In momentul de fata meriti o bataie. Ficul tau e fabulos si foarte reusit, dar de ce sad end si nu happy end, asa cum imi place mie? Pe bune, parca am o apasare...Oricum felictari, trist sau nu, e reusit din toate punctele de vedere. :*
Te pup! :*
Pagini: 1 2 3 4