Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: .salut
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna , numele meu e Andrei =]
Fav animes :
Sword Art Online
Elfen Lied
Code Geass
Another
Mirrai Nikki
Ghost Stories

Fav games:
League of Legends
Counter Strike
Blades of Time
Lucius
Dekaron
Devil may cry

Fav discussions subjects :
Sex
Drugs
Music

Daca mai aveti intrebari , puteti pune cate vreti 4 Jaa Nee
Bine ai venit pe Animezup, belial!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Daca-mi permiti, cati ani ai?

Iar la semnatura ta; Sinister?
Fellow demon!
Bine ai venit aici tu ce porti numele lui fraticu' Belial. Preety nice anime in afara de Elfen Lied si Mira Nikki. Ca sa-mi completez postul o sa te iau la intrebari.
Deci ceva wargame nu joci?
Si daca ai enurat subiectele preferate de discutie cred ca ai avea placerea sa imi raspunzi la urmatoarele intrebari.

Preferinte in materie de kilograme?
Ce consumi?
Ce asculti?

Si apropo 21 semnatura aia? Chiar tia placut filmu in care un demon machiat ca un death-metalist himnotiza copii sa-si ucida parintii apoi ii lua intr-o caseta video? 24

Fie ca Lord Belial sa vecheze pentru tine!
(15-02-2013, 02:50 PM)Stormrage A scris: [ -> ]Daca-mi permiti, cati ani ai?

Iar la semnatura ta; Sinister?


Chiar asta vroiam sa intreb si eu dupa ce am citit descrierea. Speram sa nu ne fi procopsit cu inca un copil teribilist. ^see Azazel above

Azazel, nu discutii de droguri pe thread-ul asta, profil/PM/thread-ul destinat subiectului, altfel iti dau un warn cat tine de mare. Kapisci?

Bine ai venit, belial. Why that choice of name? Nu vazusem sa fi scris nimic de ocultism, deci sunt curioasa.

Ai zis de anime si de jocuri, asa ca o sa te intreb de filme. Pelicule/directori/gen? Oh, and past time activities as in hobbies.
@Stormrage
-19 ani
-Si da ai ghicit , e unu din filmele mele preferate, chiar daca nu sunt foarte multumit de cum e realizat imi place ideea foarte mult si sunt de parere ca ar mai fi mers putin piperat cu inca cateva jumpscares

@Azazel
-nope , no wargames ;/
-I go by the ounce son , aint nobody got money fo that.
-Ce'mi priesti in functie de stare
-Dub , dubstep , dnb , grime , reggae , indie , ruoOOOOOOOCK ( chiar nu vreau sa intru in subcategorii ;'( too lazy fo that) and many more . Whats found to the ear me likes.
-Tu judeci ideea filmului din cauza viziunii regizoru' , asta o visat el ca trebuie vazut demonu' ala asa l'o facut , trebuie sa faca cumva sa fie vandut filmu' si asta a fost ideea lui , oricum demonu putea la fel de bine sa fie unu gen ala din Paranormal activity . 4
@Lia

-E numele care m'o rastignit sa mi'l pun cand jucam Counter Strike Source , intentionam sa il folosesc mai mult ca un nick fantoma dar s'o intamplat sa fiu acceptat intr'un clan din UK si mi'am petrecut un an intreg jucand in esl ;/ ptr ranking.
-Filme 10ulp Fiction , Fear and loathing in Las Vegas , Rocknrolla Directori de film :Guy Ritchie si Quentin Tarantino
Welcome !!! ^.^ pai s-au pus cat tot ce vreeam sa intreb si eu 21 so...sper sa te simti bine paici Smile btw mi-a placut descrierea ta, scurta si la obiect 21 xD oricum Bun Venit ! Smile