Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut!

M-am hotarat cu greu sa ma inscriu intr-o noua comunitate anime/manga, insa nu imi pare rau ca am facut-o.

Nu sunt foarte sigura ce as putea scrie despre mine, prefer sa las oamenii sa ma cunoasca fara sa deschid eu gura prea mult 21. Sunt pasionata de literatura fantasy de calitate dar citesc cam orice imi pica in mana.

La capitolul anime am gusturi ceva mai variate, in principiu cam orice e funny si are o poveste buna intra in categoria de vizionat/vizionate 4 dar am incercat si genul dark sau ceva mai sangeroase iar printre preferate se numara Hellsing si Claymore.

daca mai este ceva ce am lasat pe dinafara, feel free to ask!
Bine ai venit pe Animezup, Milly!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
TU!

XD

Oh, we're going to have soooo much fun around here, honey~ 19

Hellsing e probabil animeul/manga-ul meu preferat. Claymore e brilliant.

Sunt pasionata de literatura fantasy

True story - Luna trecuta am citit Silmarillion, si parca mi-am amintit de cineva care, la un moment dat, avea nick-ul Luthien Tinuviel si ma gandeam eu...oare ce o mai face fata aia? XD

Dar mai important - A Song of Ice and Fire - yay or nay?
Oh, oh, Ayaka Milly, asa-i? Probabil nu-ti aduci aminte de mine, dar erau candva conferinte pe mess cu useri de pe m-a gen venus4ever, tamashii, Aly, bebelusha si cine mai era, eram si eu prezenta pe acolo. I recognized your avatar.

Welcome to your new home fellow fantasy reader! What sort of fantasy takes your fancy?

Thumbs up for Hellsing and Claymore. Totusi Ultimate e mai bun si sfarsitul de la Claymore a fost cam busit 2
Hei ^.^ pai Bun Venit! in primul rand xD si eu adoor anime-urile funny <3 ar trebui sa urmaresti Kotoura-san (Daca nu l-ai vazut) chiar daca are o grafica mai ciudata e un anime chiar bun ^.^ Hellsing a fost superb xD ador rasul lui Alucard 21. Apropo tu scrii fanficuri?:d
wow... ma simt bine primita 4

first thing first! Amaaaaaaaaaa-chan, huggoi cat casa pentru youuu hug Hellsing este si va ramane forever unul dintre serialele anime de suflet 4.

Fantasy reader, cum sa nu o cunosc pe Luthien? nici in cele mai frumoase vise nu imi voi alege un alt personaj/ alter-ego 4 ca venii vorba de Tolkien inca sunt fascinata de LOTR, desi spre nesimtirea mea nu am reusit sa termin ultima carte. Am gustat de asemenea si putin Lewis iar Screwtape letters e absolut geniala 4

A song of Ice and Fire... it's a big YAY!

Lia, multumesc de primire, da sunt Ayaka~Milly, desi intre timp am renuntat la primul nume.
The kind of fantasy I enjoy: hmmm, cam orice are vampiri in compozitie, atata timp cat este de calitate, big fan of the original Dracula by Bram Stocker, urmeaza de asemenea seria mea de suflet Harry Potter [childish i know] dar e chiar reusit 4, ar mai fii desigur LOTR. asa cum spuneam si in prezentare citesc cam orice imi pica in mana 4 tot la categoria literatura fantasy de calitate se incadreaza Amarantha [femeie buna posteaza].

Claymore mi-a placut foarte mult ca idee, faptul ca rezboinicii erau femei a adus ceva nou intr-o industrie dominata de masculi feroce. Da ai dreptate in legatura cu sfarsitul.

Ma bucur ca am reluat legatura dupa atata timp. Smile big hugs 4

Infinite, multumesc pentru primire. Join the club of funny anime lovers! nu am vazut ceea ce mi-ai recomandat dar voi face tot posibilul sa il vizionez. My forever favourite este Ouran High School Host Club 4

Ca sa iti raspund la intrebare, scriu si fanfiction, am unul inceput de foarte mult timp la Harry Potter, din pacate nu am reusit sa il finalizez din cauza ca stau foarte prost cu timpul liber. voi incerca sa recuperez si poate il voi posta si aici. in schimb am inceput sa ma ocup mai serios de originale, scurte e drept dar debitate de mine. 4

hugs hugs for you 4

multumesc inca odata pentru primire 4

hugs,
Milly