Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heeei ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hei! Nice to meet u guys hug Am mai trecut pe aici si am zis ca e cazul sa-mi fac si eu un cont xD. Well...am 16 ani sunt din Bucuresti Smile fana inraita animee xD Death Note >my favorite< in special anime-urile psihologice,horror and sometime romance...ascult muzica rock,j-rock,kpop etc. Btw daca se face vreun meeting cu fani anime in Bucuresti voi fi si eu pacolo ^^.
Bine ai venit pe Animezup, Infinite!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna,bine ai venit pe forum,Infinite.Have infinite fun here!Smile
Bun venit pe forum, Infinite! Iti urez distractie placuta, sper sa iti placa forumul si sa te integrezi cat mai bine!
Ai o descriere destul de scurta si iti voi pune cateva intrebari, sa te cunoastem si noi mai bine. :3

1. Al doilea anime indragit de tine?
2. Manga ai citit? Daca da, care a fost preferata ta?
3. Citesti,desenezi,scrii,canti?
4. Filmul/filmele preferate?

Din nou iti urez BUN VENIT! hug
Thx ^.^ Da stiu ca am o descrie scurta 21 well... 1. Daca ar fi sa aleg al doilea anime...hmm sunt prea multe poate Bleach 106 xD 2. Da citesc si manga o groaza chiar o.o doar ca nu prea le retin numele 21 deobicei citesc shoujo, comedy ^^ pot spune despre Midnight Secretary ca e printre favorite pt ca e cu vampiri <3 si e cea mai lunga pe care am reusit sa o citesc 21 prefer anime-urile dar mai citesc cate o manga scurta de 3-4 capitole 4. 3. Hmm..din pacate nu's cine stie ce talent 21 afona sunt cat cuprinde, la desen destul de praf 21 de scris...scriam inainte destul demult dar nu stiu de ce m-am oprit [cred ca mi-am pierdut increderea sau ceva de genu] btw vreau sa ma apuc sa scriu din nou xD [macar atat sa fac si eu21] citesc, dar nu foarte multe in limite normale deocamdata am o carte de Agatha Christine "Cortina" pe care abia astept sa o citesc ^.^ 4. Aand cu filmele sunt o fana inraita toata ziua filme 21 imi plac mult cele horror, preferate ar fi : "the ring","Grudge"."Inception" (orice cu Leonardo Dicaprio), piratii din caraibe etc (prea multe 4 )
Decii...stiu ca am scris cam mult :3 si eu vreau sa ne cunoaste mai bine, spune-mi despre tine ^^:
de unde esti? (localitate)
cati ani ai?
aand ce mai vrei tu :d Arigatoo pentru primirea calduroasa hug
Ma bucur sa vad ca mi-ai raspuns!
Citesti Agatha Christine "Cortina" ? Avem(aveam) si noi pe forum useri pasionati de Agatha Christine. Poate dupa ce termini de citit cartea ne vei spune o impresie despre ea in sectiunea literatura. : ) linkk Daca iti revine increderea in tine, poti scrie in sectiunea fan ficion cat doresti. Sper sa te intelegi bine cu lumea de pe aici, sa iti faci noi prieteni! hug

Bun veniit din nou! Smile