Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Salut! Am fost convins sa ma alatur forumului ... in seara asta chiar, dupa ce am lurkuit o vreme pe-aici o vreme. Sper sa chiar activez pe forum si sa nu dispar dupa x timp, dar pana una alta, glad to be here. Daca vreti sa stiti ceva, nu ezitati sa intrebati.
Bine ai venit pe Animezup, Soda!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
It is all going according to my plan :ha:

Bun venit. Lurk less, bitch slap with logic more si mai arunca din cand in cand un anime pentru mase.

Have fun bro
But lurking is fun! Altfel, notat, cel putin cat imi aduc aminte ca ar trebui sa fac asta.
Hiya, bine ai venit printre noi, chit ca a fost vorba de putina corupere din partea lui Majin.

Nu prea stiu ce sa zic in momentul asta, doar ca sper sa ramai, sa intri in discutii cu noi (ca si asa ducem lipsa de asta xD) si um... yeah. I suck at greetings.

Sunt curioasa cam ce serii preferate anime ai si cam in ce gen te invarti de obicei 39 ? Stiu ca Majin are gusturi bune 4.

Why Soda?
Scuze de raspunsul intarziat ..,
In orice caz, in privinta animeurilor, uncerc sa ma invart prin cat mai multe genuri. Ca idee, printre animeuri care mi-au placut foarte mult, se numara Gurren Lagann, Baccano!, Sword Art Online, Trigun, Vampire Hunter D Bloodlust, Evangelion [filmele mai mult decat seria], Steamboy, Akira. Astea imi vin acum in minte. Daca ar fi sa zic, imi plac chestiile cu tente fantasy/sf si comedie.
Cat despre Soda ... e un nume random pe care l-am ales acum cativa ani. It kinda stuck.
Bine ai venit Soda hug Sper sa ramai cat mai mult timp si sa te distrezi.
Sunt curioasa ce gen de muzica asculti, care este animeul tau preferat si umm care este culoarea care te reprezinta.
Cam atat 108.
Pe aici a trecut
Turta Dulce secret
Salut. Mersi de intampinare!
Legat de muzica, ascult cam orice imi place cum suna, in mare parte. Ca trupe ... chestii gen Arctic Monkeys, Tenacious D, Alternosfera, E.M.I.L., Franz Ferdinand, Kirby Krackle, SOAD. In general trupe in care se aude si cel putin o chitara.
Animeul preferat e, pana acum, Gurren Lagann. It's pretty much awesome in anime form xD.
Cat despre culoare ... uh. Imi place griul ? x.x Si port culori inchise in general. Is that good ? x.x
Citat:Baccano!, Sword Art Online, Trigun, Vampire Hunter D Bloodlust, Evangelion

Ai inceput bine!
Sa presupunem si un Gungrave, poate Hellsing, poate ceva mai mult mecha?
Citesti -ma refer la carti, nu manga-?

Willkommen!
Gungrave inca n-am vazut, e undeva pe lista. Din Hellsing primele 2 ovauri momentan, si am mai prins ceva din anime pe animax pe vremea cand ma uitam la teve.
Da, citesc. In general pe mijloace de transport, daca am de mers mai mult de 2 statii (am fost extrem de incantat cand mi-am schimbat telefonul si am realizat ca pot sa citesc carti pe el). Ca genuri, tind sa ma indrept catre sf/fantasy, si cat de des gasesc, horror. Sau merg pe recomandari, caz in care nu tin cont de gen.
Pagini: 1 2