Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [Terminat] Love isn't simple [yaoi]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Vai sis ultimu capitol20(((((
Pacat..te felicit pt reusirea acestui fic super:X pe care il ador, as mai vrea ceva insa....vreo 382024824 de capitole...cam mult? ehh atunci sa spunem numai 3820248214....hmmm....desi cred k sunt slabe shansele
Ma bucur k ai terminat cu happy end:X
Hmm vreau si eu sa am un iubit ca Dai20((
Le urez casatorie de piatra iubilor21 si sotilor iar tie iti urez succes in carierea de scriitoareSmile
Kissu pupic:X
Uffff...deci chiar s-a terminat?2
Imi pare atat de bine ca cei doi sunt in sfarsit fericiti.Sti vorba aia : totul e bine cand se termina cu bine.Eh...cu toate ca am o inclinatie spre sad ending-uri, la ficul tau nici nu as fi conceput sa se termine trist.
Oricum ficul asta va ramane in inima mea mult timp, si asta pt ca prin intermediul lui ne-am cunoscut 21
Acum ce pot sa mai zic? Iti urez multa inspiratie de acum incolo, mai multa incredere in tine, si hai mai repede cu un nou fic 4
Te-am pupat hug
:bye:
Buna, am citit si eu ficul tau si desi mi-a luat cam mult nu pot spune ca nu m-a facut sa stau cu sufletul la gura dupa fiecare capitol terminat.
Deci, un fic mai mult decat excelent,:chuu: e primul fic la care am avut parte de un "The end" si asta apreciez foarte mult la tine, chiar ai muncit mult si asta se vede. :bv:
Happy end-ul m-a impresionat foarte mult, mai ales scena finala. :chuu:
Trebuie sa recunosc ca am ras la scena cu cererea in casatorie, mi s-a parut chiar amuzant 71:ha:

Succes la urmatorul fic! Pentru ca sunt sigura ca va mai fi cel putin unul.
So, gambate! 105
Bye :bye:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11