Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Konichiwa! ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Konichiwa ^.^, ma numesc Flavius, am 18 ani si sunt din Piatra Neamt dupa cum bine vedeti sunt un impatimit al anime.urilor, din pacate din oras nu cunosc decat o singura persoana care urmareste anime.uri insa sper sa mai intalnesc si aiciSmile. Daca sunteti din Piatra imi puteti lasa un mesaj si discutam Smile. Ce sa mai zic despre mine....zodia mea este leu, sunt o persoana vesela si prietenoasa. Cam atat despre mine! ^.^
Bine ai venit pe Animezup, Rysen!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna!
Esti destul de aproape de mine, geografic vorbind. Poate reusesc sa ajung prin Piatra candva curand, sa iesim la o bere sau ceva.
Cateva intrebari, asa ca sa nu te plictisesti 4 :
- care sunt animeurile tale preferate?
- cum ai ajuns pe aici?
- alte pasiuni in afara de anime?

Sper sa iti placa pe zup si sa fii activ. Daca ai intrebari sau nelamuriri, da un mesaj cui e rosu 4
Ok Syryus ^^.
1.Sunt foarte multe dar ultimul vizionat in totalitate a fost:Sword Art Online care ma uluit din toate punctele de vedere, Naruto (pana in prezent toate episoadele), Vampire Knights, Nana, Ao No Exorcist, Full Metal Alchemist etc.
2.Ma interesa de foarte mult timp ceva de genul ^^
3.Chitara si Pianul Smile (iar in rest Mmorpg si gaming) si sa nu uitam de iesirile in oras! ^^