Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heyaaaaaaaaa
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nina, din Constanța. 15 ani și puțin prea matură pentru vârsta mea, cel puțin așa zic apropiații.
Well, am contul ăsta de aproximativ o oră și pot să zic doar că într-o saptamână n-o să mai aveți loc de mine. Adică mă integrez repede. Am postat deja un fic pe care îl facusem mai demult, dar nu am avut când să-l postez.. Mă rog, nu am ce să zic despre preferințele mele în muzică pentru că variază. Ascult de la Rihanna pana la Borgore sau Nane. Pe scurt, ascult ce-mi place. Am conturi pe aproape toate rețelele de socializare, dar pe facebook o să mă vedeți mereu online.(Puteți să-mi dați un mesaj privat în caz că vreți să ne împrietenim pe fb.) Ah da, îmi place să desenez. Și să fac din haine urâte unele chiar purtabile. Dar e greu să te descrii singur, mai bine aflați voi pe parcurs. Pup pupic .
Am pus o poză cu mine ca să vă faceți o idee.
Bine ai venit pe Animezup, NinaParadise!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
salutare ! si cam atat... cred .. vad ca nu accepta mai putin de 50 de caracter Smile.
oricum bine ai venit... postare si agatare placuta .