Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heii ^ ^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna, buna4

In primul rand eu cotrobai prin forumul acesta de multa vreme insa, dupa cum se poate vedea la ora aceasta tarzie in noapte m-am gandit sa imi caut parola la cont. Smile
Deci, despre mine nu prea stiu ce sa va spun... Ma cheama Diana dar imi puteti spune cum va place, am 15 ani. Imi plac foarte mult anime-urile(desigur, altfel n-as mai fi aici), imi place foarte mult sa citesc fanficuri, am avut si eu cateva incercari esuate de aceea mi-e cam frica sa incep sa mai scriu unul. Nu am preferinte speciale in cazul unei culori insa imi plac verdele si albastrul, muzica ascult de orice fel daca imi place, mai putin acele doua genuri care desigur le-ati ghicit deja deci nu le mai spun. 4

Pai nu stiu ce sa mai spun, daca vreti sa ma intrebati ceva in mod special va raspund cu mare placere ! Sper sa ne intelegem. pupic
Bine ai venit pe Animezup, Dadaa.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Deci iti place verdele, huh? Te-ai intelege bine cu Daria la capitolul asta 21

Lasand glumele la o parte, bine ai venit si sper sa te acomodezi repede, sa nu-ti fie frica sa postezi, chiar si ficuri. S-ar putea sa dai de critici un pic mai dure, dar poate gasesti si fani printre ele.

Ai zis ca iti plac anime-urile, dar nu ne-ai dat niste titluri sau ceva. Care sunt preferatele si ultimile urmarite?

Iti place sa citesti carti? Ce gen?

Dar manga?

Din ce oras esti ^^?
Bine ai venit and stuff.
Daca ai intrebari/nelamuriri, da mesaj la ce vezi cu rosu.
Nu-ti fie frica sa postezi la fanfic, majoritatea celor care citesc sunt persoane de treaba. Doar eu si cativa nubi mai speriem lumea, accidental.

Also, sugestiile si ideile noi sunt binevenite.
Pace.
Multumesc pentru sfaturi, am sa incerc inca odata si cu ficurile dar vedem cand. Smile

Si Lia sa-ti raspund la intrebari, Inuyasha, Naruto, Fairy Tail si Death Note imi plac in special ca sa zic asa, ultimele care le-am vazut Vampire Knight si Gravitation(da imi place genul4).
Cu cartile sa zic asa sunt cam certata dar foarte probabil mi-ar placea cele horror si de dragoste.
Si de asemenea citesc si manga la unele anime-uri. Sunt din Deva, nu cred ca mai e cineva de aici.
Heeeey. Welcome hug si mie imi place verdele.

-Iti plac dulciurile?
-Urmaresti vreun webcomic?
-Care e fructul tau preferat?

Nu pream mai am inspiratie.. BTW, imi place avatarul 4.
Heiipupic

Da ador dulciurile, nu urmaresc niciun webcomic si fructul meu preferat, hmm... capsunile. Smile