Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Well... incep cu un "well" pentru ca nu stiu cum sa incep o discutie . O pardon! stiu! -.-
Bine
Eu sunt Gaby , majoritatea asa imi spun .
Nicknameul DubleMM e de la morita-mistiqe , acu mult timp am fost pe aici , dar din pacate ceva sa intamplat si am taiat legatura cu acest site , gomene ~
Dar incerc sa mai comunic asa ca sper ca cine va , din intamplare sa dea un reply aici ^^~ nya
Am 18 ani
sunt la Liceul de Arta
poti sa dai click si pe link-ul asta poate uni isi aduc aminte de mine ^^ -> http://gabrielagogonea.deviantart.com/
^^
Bine ai venit pe Animezup, DoubleMM!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Uuuuuuuuu fata hmmmmmm !!!

salutare !!! si bine ai venit !! sper sa ti placa pe aici.

Hmmm parca te stiu de undeva... oricum intrebare "ai prieten ? 65 "
DK /facepalm... smooth, man, smooth, like a sledgehammer.

Bine ai revenit in acest caz, s-a schimbat putin staff-ul pe aici, membri noi dar si vechi, look nou, sper ca de data asta sa nu te mai superi pe noi si sa ramai.

Daca tot ne-ai dat adresa de pe dA, de ce nu ne incanti cu lucrarile tale pe aici? Poate sunt unii useri care iti pot aprecia arta sau oferi sfaturi/critici.

Ce vrei sa urmezi dupa ce termini liceul?
Mai vizionezi anime? Daca da, cam ce serii in ultima vreme?
(05-01-2013, 09:22 PM)DreamsKeeper A scris: [ -> ]Uuuuuuuuu fata hmmmmmm !!!

salutare !!! si bine ai venit !! sper sa ti placa pe aici.

Hmmm parca te stiu de undeva... oricum intrebare "ai prieten ? 65 "

Yup , am Smile ^^ si mersi pt un ~bun venit prietenos ^^

(08-01-2013, 02:20 AM)Lia A scris: [ -> ]DK /facepalm... smooth, man, smooth, like a sledgehammer.

Bine ai revenit in acest caz, s-a schimbat putin staff-ul pe aici, membri noi dar si vechi, look nou, sper ca de data asta sa nu te mai superi pe noi si sa ramai.

Daca tot ne-ai dat adresa de pe dA, de ce nu ne incanti cu lucrarile tale pe aici? Poate sunt unii useri care iti pot aprecia arta sau oferi sfaturi/critici.

Ce vrei sa urmezi dupa ce termini liceul?
Mai vizionezi anime? Daca da, cam ce serii in ultima vreme?

nu o sa ma mai supar Smile
voi ramane , si o sa incerc sa pun nishte lucrari noi Smile
O sa ma duc la Unarte in Bucuresti Smile
si da , inca vizionez animeuri Smile , exemplu : Blassreiter , Magi , Bottooom(e done ) , Unlimited, JoJo's bizzare aventure ,K anime , Muv-Luv Smile si multe altele ^^
majoritatea sunt noi , iar din seriile trecute , inca mai am de vizionat cateva animeuri ff vechi... ^^ :3 si mai ales filme :3 anime ^^
Bine ai venit si sper sa-ti placa, si eu sunt la inceput!

Have fun !

[Imagine: ?t=20081219200952]