Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heei ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
umm! Salutare tuturor. Ma numesc Constantin. Imi pare bine sa va cunosc ^___^
Despre mine? Sa incerc o mica descriere:
Personalitate: in general sunt cam tacut, cam timid, dar prietenos fara sa musc.
Imi place: sa vizionez anime-uri, iarna cand e frig si ninge, privelistea de noapte, sunetele crengilor de copaci cand bate vantul, florile, plimbarile lungi, excursiile la munte.

Anime-uri care imi plac:
Kamikaze Kaitou Jeanne; Cardcaptor Sakura; One Piece; Captain Tsubasa; InuYasha; Naruto; Wolf's Rain; Death Note, Vampire Knight...

In general imi place sa ascult OST-uri de la anime-uri, sau diferite genuri din categoria metal.
... un timp placut tuturor.
Bine ai venit pe Animezup, animexlover13!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bun venit, Constantin!
Incantata sa te cunosc!
Cateva intrebari:

1. Cum ai descoperit Animezup?
2. Iti place sa citesti/sa desenezi/sa canti/sa scrii s.a.m.d. ?
3. Cum te vezi peste 10 ani?

Bun venit din nou si distractie placuta! hug
Am descoperit acest site Animezup, cautand pe google: id de mess fani anime. Si cum era un topic in acest site legat despre cautarea mea, am intrat de curiozitate.
Imi place sa citesc, ceva din literatura ruseasca a reusit sa imi fure o parte din timp, cat si cea americana e destul de captivanta. Cat despre autori romani, ceva mai putin.
Cand vizionez anime-uri, unele imagini incerc sa le transcriu pe o foaie din blocul meu de desen.
De scris am incetat, obisnuiam candva sa scriu mici povestioare.
Si despre cum o sa fiu peste zece ani, nustiu, ramane de aflat ^^

-Have a good time, everyone!-
Bun venit !
Am întrebari , desigur :
¤ Anotimpul preferat?
¤ Trupa preferată ?
¤ Ce ai alege între filme horror sau drame ?
În rest , cel mai calduros bun venit / ştiu , mă repet / şi sper să ai o şedere placută printre comunitatea prietenoasă a forumului Smile .
Citat:In general imi place sa ascult OST-uri de la anime-uri, sau diferite genuri din categoria metal.
Poate metal romanesc? Poate

Citat:Imi place sa citesc, ceva din literatura ruseasca a reusit sa imi fure o parte din timp, cat si cea americana e destul de captivanta. Cat despre autori romani, ceva mai putin.
Makanin, poate?

Bun venit aici, have fun, spor la postat and NEVER leave this forum or someone will hunt you and eat your soul.
:3
Merci de intampinare Sketchiie!! ^____^
Ma bucur sa raspund la cateva intrebari si din partea ta.

- Anotimpul preferat, dintre cele patru pe care le avem, doar unul mi-l place mai mult.
Anotimpul Iarna. Doar zapada alba imbracand tot decorul natural in a ei material stralucitor precum un adevarat paradis dintr-un vis.
La o anumita vreme, cam la intrare in anotimp incep sa devin putin ingrijorat de ideea ca nu isi va mai scutura "matreata" peste noi, deoarece lumea de azi a devenit complet dominata de rau Prea multe fabrici care polueaza aerul si ca urmare apar consecintele, ce e frumos dispare, si tot mai mult totul se schimba.
Dar inca speranta nu a murit, pana nu moare si ultimul care spera la ea. Pentru ceea ce nu e bun azi, va fi in alta zi care urmaeaza. Si astfel nici iarna nu ii va dezamagi pe cei care stiu ca o floare poate inflorii si in adancul ei oferind un zambet celui care a crescut-o din speranta.
Oh~, scuze, cred ca m-am prea aprins >.< , dar imi trecea prin minte ca nu mi-ar placea fara sa mai fie iarna. Cat despre celelalte anotimpuri. Ador plimbarile lungi a fiecarui anotimp, dar totusi vara poate deveni foarte calduroasa, si cum nu as avea de ales as sari intr-un lac racorindu-ma, nu ca as face-o cu adevarat dar as merge repede in baie si ma scufund in vana pretizand ca sunt defapt intr-un lac imens Smile Pot deveni precum un ratoi, pe timp de calduri mari, toata ziua m-as scalda.

- Despre trupa preferata, as zice ca am cate una pentru fiecare categorie a unui gen de muzica pe care il ascult. Am observat ca si tie iti place genul de muzica Scream. Imi plac cei de la Alesana. Nu ma satur sa-i ascult. Si ar mai fi multe alte trupe ale acestui gen, pe care le ascult.
Un alt gen, care ma binedispune cu ale sale sunete instrumentale cat si a vocii, ar fi Symphonic Gothic Metal, iar aici as alege ca exemplu Tears Of Magdalena, ca fiind o formatie captivanta.
Cat timp sunt pe acasa, nu prea ascult muzica, mai mult vizionez anime-uri, sau seriale tv.

- Deci, o intrebare potrivita. Daca as avea de ales intre filme horror sau drame. As merge pe raspunsul, ca imi plac mai mult cele care contin drama ca eveniment de desfasurare. Iar cum sunt cu acest gen, numa bine am de unde alege. Sunt multe filme de origine japoneza/koreeana, care imi hranesc apetitul de vizionat.

hehe, cam atat a fost. Mi-a facut placere pentru interviu.

--A good time for everyone!--



@Stormrage
îâ Smile sunt cam ruginit in ceea ce consta metal-ul romanesc. Iar apelez la Rusi, metal-ul lor au reusit sa imi unga functionarea creierului. Dar si o mare parte dintre metal-urile Italiei constituie in o buna functionare...

Makanin? Nu, nu am citit din scrierile sale. Poate daca vrei, imi poti recomanda ceva de citit din ce a scris. In schimb am citit: Anna Karenina si Sonata Kreutzer de Leo Tolstoy.

And ~yeah, I'm having fun already, and I'll try to remember not to abandon this forum, it's a nice one, either way I won't like my soul gettin' eaten.

--a good day--