Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sters
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8
Nu stiu ce-a mai facut,dar abia astept sa aflu...Sper sa o implice pe Sakura...Sper... In orice caz,spor la scris si am o intrebare: tu gandesti vreodata ca si el? :p
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare si abia astept,bineinteles,sa vad cum va reactiona la schimbare,dar mai ales,daca va accepta invitatia lui Shikamaru... :O Spor la scris! 4
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile
Wow,dar te-ai intrecut pe tine insuti! :O De mult nu am mai citit parti asa de lungi la un articol,superb! Sper sa vedem si provocarea lui Shikamaru curand! 3 Ne auzim! :p
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile
OK,asa o pedeapsa vreau si eu!!!!!!!!!!!!! :O :O :O Doamne,oare ce o sa vb? :3 In orice caz,ceva care o sa ne amuze sau lase cu gura cascata,nu e cale de mijloc cand e vorba de ei 2! Abia astept next-u'! 8
Heeei, in sfarsit am terminat si eu de citit. Imi pare rau ca mi-a luat asa mult, dar nu prea am avut chef de ficuri in ultimul timp. Chiar imi pare rau ca m-am apucat atat de tarziu de citit ficul asta, chiar am ratat multe chesetii. Imi place foarte mult felul in care descrii. Chiar capteaza atentia cititorului si te face sa vrei sa citesti pana la capat. Dialogul este si el destul de bogat si bine pus la punct. Actiunea s-a desfasurat destul de ok, nu mi s-a parut grabita. Sasuke si Sakura chiar sunt amuzanti, imi plac foarte mult momentele in care cei doi se cearta. Inca ceva, pana nu uit, in caz ca nu ti-am mai spus pana acum, ai gusturi foarte bune in materie de muzica 4.
Ai mentionat ca tu ficul asta e Twilight si inlocuiesti personajele ca sa devina fic Naruto. Uneori e aiurea cand vezi Edward in loc de Sasuke si alte chestii de genu'. Daca vrei te pot ajuta in privinta asta, adica inainte sa postezi capitolul as putea sa il "corectez" eu, doar daca vrei, mi-ar face placere sa te ajut.
Cam atat, e cam tarziu si stiu ca nu am spus prea multe, dar fi sigura ca la urmatorul capitol o sa fiu aici. Multa bafta in scierea urmatorului capitol. ^_^
interesanta povestea ta cu ura dintre Sasuke si Sakura. Imi place cum povestesti din perspectiva fiecaruia.
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8