Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ma numesc Alexandra si am 16 ani. Sunt din Iasi, la liceu, clasa a 10-a.
Hmm... Imi place foarte mult sa scriu si, de asemenea, sa citesc, imi place sa ascult muzica, sa stau pe afara, etc. Sper sa ma integrezi aici si sa-mi fac multi prieteni.
Daca aveti intrebari in legatura cu mica mea descriere, sunt aici sa raspund la ele.
Ma bucur sa va cunosc pe toti si sper sa ne intelegem bine. Smile
Bine ai venit pe Animezup, LexX!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hello Alexandra...
Ma bucur ca te-ai alaturat noua si sper sa te distrezi cum se cuvine^^
Da sunt cateva intrebari (he, he, he) mereu sunt:))...Cum ai descoperit animezup? Cam asta este de inceput si ma bucur ca iti place sa citesti, te asteptam pe aici cu creatii proprii.
Muzica:..Hmmm..poi cam ce gen de muzica iti place? nu pot sa te intreb direct daca asculti Paramore sau Metalica( dar poti sa o iei si pe asta ca intrebare ..)
Iti plac anime-urile? Daca da, care te-au impresionat?

Ok. Cred ca ajunge cu interogatoriul:)
have fun^^
Buna ^^
Decii... animezup l-am descoperit anul trecut, dintr-o intamplare. M-am hotarat sa-mi fac cont abia ieri datorita unei hotarari pe care am luat-o si ma bucur ca am ajuns aici.
Muzica... in general ascult rock si k-pop... si da, ascult Metalica, dar Paramore mai putin.
Anime-urile pot spune ca imi plac foarte mult. Cele care m-au impresionat cred ca sunt Naruto si Death Note.
Naruto a fost anime-ul copilariei mele, sa spun asa, si il urmaresc de mica, iar Death Note m-a impresionat pein povestea ce ne-o ofera, prin actiunea detaliata si conceptele personajelor principale.
Hmm... cam asta ar fi. ^^

Uite aici id-ul meu, daca vrei sa vorbim: alexutza_pisoias_mic@yahoo.com
Hey..Am revenit..mereu sunt activa pe aici^^
Ma bucur ca iti place Naruto care a fost si anime-ul copilariei mele, descoperit pe Animax^^
(ce imi placea canalul ala..) eh doar aberatii ale mele.
Am vazut ca iti place muzica K-pop...care este trupa pe care ai auzit-o ?(chiar si din greseala)J-rock iti place?..(scuze dar sunt obsedata de japoneza si sunt mereu curioasa, parca as fi un copil mic^^)
A da mult'am pentru ID..am sa-l bag in lista sa nu uit dupa aceea^^.(mereu uit)
OK. bye