Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi guys:D
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hei hei:d Ma numesc Mada, sunt din Bacau si am 14 ani. Imi plac la nebunie anime-urile si manga4 Fac volei de performanta de vreo 2 ani si imi place sa desenez in timpul liber ( pe care nu prea il am21 ) Animeuri preferate.. hmm39 Naruto, Sword Art Online ( genial), Tonari No Kaibutsu-kun, Sukitte Ii Na Yo. Manga: Watashi Ni xx Shinasai, Dengenki Daisy, Sukitte Ii Na Yo, Reimei No Arcana. In vara vreau sa ma apuc de invatat japoneza( sper sa reusesc sa invat ceva ceva). Aaaa.. Cam atat4 Sper sa ne intelegem bine4
Bine ai venit pe Animezup, AlienArtist!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hey, welcome to the comunity!
Intrebari caci la urari nu sunt bun:
De ce ai venit aici?
Iti place cosplay-ul?
Ai fi dispusa sa sacrifici ceva pentru pasiunile tale?
Poate o sa ne mai citim pe aici....
Uuuu....fan Sukitte Ii Na Yo? Eşti din tribul meu :]] Ador anime-ul acela şi abia aştept episoade noi. Acum câteva întrebari for you:
1. Care este personajul tau preferat din Sukitte Ii Na Yo?
2. Cum ai dat peste acest forum?
3. Îţi place ploaia?
4. Care este anotimpul tau preferat?
5. Crezi în destin sau consideri că totul este întâmplator?
6. Care este culoarea ta preferată?
7. Când reuşeşti să înveti japoneza nu-i aşa că o să mă ajuti şi pe mine? [oficial sunt înnebunită după coreeană dar vreau să învăţ şi japoneza]
8. Ce consideri tu că este cel mai rau lucru care s-ar putea întâmpla?
9. O să ne încânti cu un fic?

Bun venit pe aici! Sper să te simti bine şi să te întelegi bine cu toată lumea! Love you all! <3
UUU iti place manga !!

Ce manga iti place baga o lista de 20 de mangauri ! :chuu:
Hi again! Niste raspunsuri la intrebari aici:
Hm. De ce am venit aici.. imi plac foarte mult anime-urile si am zis sa vad si eu cum e pe aiciSmile
Cosplay.. nu stiu foarte multe delalii despre acest subiect dar pare interesant.
Din moment ce sunt pasiunile mele, cred ca da.
Hi SayaSmile Si tu cu Sukitte Ii Na Yo? Super, imi place mult anime-ul.Raspunsurile:
Personajul preferat din Sukitte Ii Na Yo: Mei. Din primul episod mi-a placut cum l-a pocnit pe Yamato21 Chiar daca nu a avut nici o vina, el a fost cel care s-a bagat intre adevaratul faptas si Mei. Prea dura faza.
Forumul l-am gasit in timp ce navigam pe net. Mi-a placut si am zis sa ma inscriu.
Ador ploaia8
Toamna.
Destin.. nu m-am gandit la asta, nu ma afirm. Trebuie sa mai meditez la asta21
Portocaliu.
Daca reusesc sa o invat, desigurSmile
Aaa ... Cred ca sfarsitul lumii.
Fic.. nu stiu.. vreau sa postez cateva desene4, apoi mai vad.

Opaa Manga15
20?21) Nu am apucat sa citesc atatea. Dar sa vedem: Naruto, Watashi Ni XX Shinasai, Dengeki Daisy, Sukitte Ii Na Yo, Reimei No Arcana, Desire Climax, Last Game.. cam atat17 As citii muult mai multe .. dar nu orea am timp.Niste recomandari??:O3

Cam atat4 Daca mai sunt si alte intrebari, abia astept sa raspundSmile